Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
56265

Україна ліквідувала до 10 російських генералів - глава Розвідувального управління США

Україна ліквідувала до 10 російських генералів - глава Розвідувального управління США

КИЇВ. 10 травня. УНН. Україна вбила від "восьми до десяти" російських генералів під час війни, заявив у вівторок сенатському комітету із збройних сил генерал-лейтенант Скотт Беррієр, голова Розвідувального управління Міністерства оборони США. Про це УНН пише з посиланням на CNN.

Деталі

Офіційні особи США уважно стежать за зростанням кількості загиблих генералів у російській армії — незвичайно велике число для сучасної армії, яке набагато перевищує кількість американських генералів, які загинули за 20 років війни в Афганістані.

Деякі офіційні особи США пояснюють цю нетипово високу цифру частково розвідувальною підтримкою, що надається Сполученими Штатами, тоді як інші вважають, що це пов'язано з тим, що російські генерали змушені діяти в зоні конфлікту набагато наступальніше, ніж зазвичай очікується, щоб мотивувати свої війська.

Загалом Беррієр сказав, що Україна краще підготовлена ​​до того, щоб виставити у війні мотивованих солдатів, навіть незважаючи на те, що її збройні сили набагато менші, ніж сили рф.

"Я думаю, що українці мають рацію у тому, що стосується мужності і того, як вони захищають свою націю, - сказав Беррієр. - Я не впевнений, що російські солдати з віддалених російських військових округів справді це розуміють".

Додамо

Станом на кінець квітня українські військові ліквідували десятьох російських генералів.

Як відомо, за 10 років війни в Афганістані було вбито лише п’ять радянських генералів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram