Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
56655

Командир морпіхів закликав весь світ допомогти з процедурою "extraction" для військових з "Азовсталі"

Командир морпіхів закликав весь світ допомогти з процедурою "extraction" для військових з "Азовсталі"

Сергій "Волина" Волинський

КИЇВ. 11 травня. УНН. Командир 36-ої бригади морської піхоти ЗСУ Сергій "Волина" Волинський закликав весь світ допомогти реалізувати процедуру “extraction” для українських військових з заводу "Азовсталь" в заблокованому Маріуполі, пише УНН.

Цитата

"Я - морський піхотинець. Саме морська піхота навчила мене по-справжньому любити Україну! Любити сміливо та відчайдушно, любити зі зброєю в руках та у хвилини найбільшої небезпеки, любити надійно, хоробро та безкомпромісно! І поки б’ється моє серце, я відчуватиму чисту, безумовну та беззастережну любов до Батьківщини. Бо в ній - любов сина до рідної матері, брата до сестри, любов батька до своєї дитини! Ця любов немає меж!!!", - написав Волина у Facebook.

Він зазначив, що морська піхота - це його родина.

"Це захисники України, які без вагань віддають свої життя за Батьківщину. Це побратими, що завжди ділять останнє порівну на всіх, готові підставити своє плече та простягнути руку допомоги! Бо маємо одну на всіх - спільну любов до неньки України!! Ми боремося... Якщо світова цивілізація ще має спільні духовні цінності та ідеали, якщо люди здатні відчувати біль та страждання інших, якщо слова про допомогу змушують діяти, то я закликаю боротися за гарнізон Маріуполь! Я закликаю весь світ, я закликаю кожного допомогти реалізувати процедуру “extraction” для українських військових!", - наголосив Волина.

Довідково

Екстракшн (англ. extraction) – процедура швидкого виведення військових чи цивільних з місця ведення бойових дій чи ворожого середовища у безпечне місце за участі третьої нейтральної сторони та підтримки міжнародної спільноти.

Раніше

У Національній гвардії України опублікували заяву, де зазначається, що Президент України Володимир Зеленський та все керівництво держави шукають можливості для евакуації цивільних із заводу "Азовсталь", а також працюють над застосуванням процедури “екстракшн” щодо поранених бійців, медиків і військових.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram