Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
32250

Окупанти відправляють на війну випускників училищ та починають боротьбу за переділ влади - розвідка

Окупанти відправляють на війну випускників училищ та починають боротьбу за переділ влади - розвідка

КИЇВ. 11 травня. УНН. Наразі відсутні ознаки намірів кремля завершити війну в Україні найближчим часом. Натомість продовжуються спроби проводити так звану «приховану мобілізацію». Проводиться активна агітаційна кампанія, а також направлення в зону бойових дій випускників та курсантів військових училищ. Про це повідомляє УНН, посилаючись на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Цитата

"Подібним чином поповнюється склад десантних підрозділів, які зазнали значних втрат на фронті. Зокрема, із запланованого на 25 червня випуску "рязанського вищого повітрянодесантного командного училища ім. Маргелова" більшість випускників заплановано одразу відправити до районів оперативного призначення на території України", - йдеться в повідомленні.

Деталі

За даними ГУР, у війні проти України зс росії вже залучили майже 45% кількості автомобілів бригад матеріально-технічного забезпечення (2600 із 6000). Частину що залишилась прагнуть зберегти для логістичного забезпечення у випадку виникнення інших надзвичайних ситуацій. Наразі парк автомобільної техніки окупанти намагаються поповнити за рахунок викрадених в Україні машин.

Доповнення 

Більше того, всередині російського генералітету відбувається посилення прихованого протистояння.

"Розбіжність та прихована конкурентна боротьба між групами у генштабі існували ще задовго до початку війни. Але останні провали та спроби інших центрів сили у російському істеблішменті покласти на військових всю повноту відповідальності за невдачі призвели до різкого загострення протистояння", - наголошують у розвідці. 

Нагадаємо 

Військовослужбовці рф, розуміючи невідворотність покарання за воєнні злочини в Україні, вимагають у командування засекретити їхню участь у вторгненні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram