Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
20610

Європа відмовиться від обов'язкового носіння масок під час авіаперельотів наступного тижня

Європа відмовиться від обов'язкового носіння масок під час авіаперельотів наступного тижня

КИЇВ. 11 травня. УНН. Маски для особи не потрібно буде носити в аеропортах та на рейсах у Європі з 16 травня, заявили в середу Агентство авіаційної безпеки Європейського союзу (EASA) та Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC). Про це УНН пише з посиланням на Reuters.

Цитата

"З наступного тижня маски для особи більше не будуть обов'язковими при авіаперельотах у всіх випадках, що в цілому відповідає вимогам національної влади по всій Європі, що змінюються, до громадського транспорту", ​​- заявив виконавчий директор EASA Патрік Кай.

Деталі

Низка американських авіакомпаній заявила, що їм більше не знадобляться маски у квітні після того, як федеральний суддя у Флориді ухвалив, що припис адміністрації США носити маски в громадському транспорті є незаконним.

Директор ECDC Андреа Аммон сказала, що, хоча носіння масок не буде обов'язковим, "важливо пам'ятати, що разом із фізичним дистанціюванням та гарною гігієною рук це є одним із найкращих методів зниження передачі".

Додамо

Італія, Франція, Болгарія та інші європейські країни послабили або скасували багато або всі свої заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram