Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
44865

Переказ коштів з-за кордону. Як вислати гроші з Польщі до України?

Переказ коштів з-за кордону. Як вислати гроші з Польщі до України?

КИЇВ. 13 травня. УНН. Переказ грошей з-за кордону до України зараз особливо актуальний, адже українці, які працюють у різних країнах світу, фінансово підтримують ЗСУ, переселенців, своїх рідних, відправляють гуманітарну допомогу. Переказати кошти з Польщі – нескладно. Є кілька варіантів, як це зробити, пише УНН.

Переказ коштів з Польщі в Україну

Надіслати кошти з Польщі до України можна як через банківське відділення, так і за допомогою мобільних додатків. Вибирайте те, що для вас найзручніше.

Спосіб №1: переказ SWIFT

Для того, щоб здійснити переказ за допомогою міжнародної банківської системи SWIFT, відправник і одержувач повинні мати рахунки в банках, які перебувають у кореспондентських відносинах, що дозволяють проводити такі перекази. Якщо український одержувач не має валютного рахунку – не біда: банк автоматично конвертує суму у гривні.

Щоб відправити гроші через SWIFT, достатньо оформити переказ у відділенні свого банку в Польщі, вказавши дані одержувача: назву його банку, SWIFT-код, номер рахунку (IBAN), ПІБ, громадянство та призначення платежу. Вартість переказу становить в середньому 0,5% від суми.

Спосіб № 2: переказ за допомогою систем міжнародних переказів

Найпопулярнішими є системи Western Union та MoneyGrand. Велика перевага цих варіантів – моментальний переказ коштів, який ще називають “тут і зараз”. Відправити гроші можна у відділеннях Western Union та MoneyGrand, яких є чимало по всій Польщі. Недолік цього способу єдиний – вартість такого переказу значно вища, ніж за допомогою SWIFT.

Спосіб № 3: банківський

Відправити кошти також можна через польські банки, які мають дочірні відділення банків в Україні. Наприклад, дочірнім відділенням банку PKO Bank Polski є український “Кредобанк”, а Getin Noble Bank – “Ідея-банк”. Кожен з банків пропонує послуги швидкого переказу коштів без комісії.

Спосіб № 4: поштовий

Здійснити переказ можна також у поштовому відділенні Poczta Polska, а отримати – в “Укрпошті”. Спосіб зручний, вартість переказу не дуже висока, однак варто зважати на те, що час очікування немалий – в середньому кілька діб, а через війну може бути й більше.

Спосіб № 5: мобільний

Для цього застосовують популярні мобільні додатки: TransferGo, Paysend, Easy Send тощо. Цей спосіб доволі простий – потрібно ввести лише дані польської та української (може бути не валютна) карт. Час переказу залежить від обраного сервісу – від кількох секунд у застосунку Paysend до трьох діб у TransferGo.

Більше корисних текстів читайте на сайті https://ukrayina.pl/ukrayina/0,0.html

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram