Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
315690

У Запорізькій ОВА заявили про проблеми з евакуацією: люди відмовляються виїжджати, не хочуть залишати свої домівки

У Запорізькій ОВА заявили про проблеми з евакуацією: люди відмовляються виїжджати, не хочуть залишати свої домівки

Олександр Старух

КИЇВ. 13 травня. УНН. Очільник Запорізької ОВА Олександр Старух заявив, що першочерговим завданням залишається евакуація мирних мешканців з територій, де проходять активні бойові дії. Про це повідомляє УНН, посилаючись на пресслужбу Запорізької обласної військової адміністрації.

Цитата

"Гострою залишається ситуація з евакуацією населення з гарячих точок області. Люди відмовляються виїжджати, не хочуть залишати свої домівки та господарство. На деяких територіях майже щодня відбуваються бомбардування, але є такі люди, які, нехтуючи своєю безпекою, продовжують ходити вулицями. Це - проблема. Тому голови громад повинні проводити роз’яснення серед населення щодо необхідності евакуацій", - наголосив він.

Деталі

За даними обласної ради, на окупованих територіях регіону загарбники активно проводять перепис чоловічого населення. Зафіксовано випадки, коли окупанти примушують місцевих мешканців копати окопи. Також у людей та підприємств відбирають будівельну техніку для використання у зведенні ворожих оборонних споруд.

Нагадаємо 

Голова Запорізької ОВА Олександр Старух повідомив, що з початку вторгнення викрали 271 людину на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram