Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
124455

рф ставить у "керівництво" окупованої Херсонщини офіціанток та вишибал, які вже готові втікати у Крим - перехоплення СБУ

рф ставить у "керівництво" окупованої Херсонщини офіціанток та вишибал, які вже готові втікати у Крим - перехоплення СБУ

КИЇВ. 14 травня. УНН. Колишні офіціантки і вишибали, призначені рф "керівниками" на тимчасово окупованій Херсонщині, вже планують тікати до окупованого Криму. Через свій непрофесіоналізм вони ведуть регіон до гуманітарної кризи й самі це розуміють. Про це свідчить нове перехоплення СБУ, на якому зафіксована розмова двох колаборантів, інформує УНН.

Цитата

«Вопросы с топливом не решаются – ж*па. Вопросы с лекарствами не решаются – ж*па, с зарплатами и пенсиями не решаются – ж*па. Люди умирают, без медикаментов. Уже начинают потихоньку русских ненавидеть…» – говорить своїй «колезі» один із чиновників.

Деталі

Його співбесідниця підхоплює: «…вот уже седьмой день нет гуманитарки».

Тож разом приходять до логічного висновку: «Если ничего не поменяется, в июне надо тикать… Мы с Каринкой на все лето едем в Крым. Где-то она официанткой, я где-то там барменом, официантом, или вышибалой, как я раньше был».

«Напевно, вони забули, що і Херсонщина, і Крим – це Україна. А за державну зраду і співпрацю з окупантами їм доведеться відповісти», - зазначили в СБУ.

Доповнення

У захопленій міській раді Херсона окупанти та колаборанти провели нараду, на якій призначили так званого "голову Херсонської обласної адміністрації" Володимира Сальдо та голову "Херсонської міської адміністрації" Олександра Кобеця.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram