Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
91110

Захисники Маріуполя виконали наказ та дали змогу українській армії перегрупуватися – "Азов"

Захисники Маріуполя виконали наказ та дали змогу українській армії перегрупуватися – "Азов"

КИЇВ. 16 травня. УНН. Захисники Маріуполя виконали наказ, 82 дні відтягували переважаючі сили противника на себе та дали змогу українській армії перегрупуватися. Про це повідомляє УНН з посиланням на телеграм-канал полку "Азов".

Цитата

"Захисники Маріуполя виконали наказ, не зважаючи на всі труднощі, 82 дні відтягували переважаючі сили противника на себе та дали змогу українській армії перегрупуватися, підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєння від країн-партнерів", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Зазначається, що жодне озброєння не буде працювати без професійно підготованих військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії.

"Задля збереження життів увесь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування та сподівається на підтримку українського народу", - повідомляє полк "Азов".

Окрім того, командир полку "Азов" підполковник Денис Прокопенко записав відеозвернення в якому заявив, що на війні немає повністю безпечних плані та операцій, завжди є ризики.

"Ти завжди ризикуєш, головне усвідомити чи прораховані всі ризики, чи пропрацьований план Б, чи віддався ти повністю цьому плану, який повинен поєднувати в собі виконання поставленої задачі та максимальне збереження життя та здоровя особового складу. Можливо саме тому війна – це мистецтво, а не наука, коли ти виконав поставлену задачу та зберіг максимальну кількість особового складу. Це і є вища планка управління військами, тим більше коли твоє рішення затверджено вищим військовим керівництвом. Слава Україні", - сказав Прокопенко.

Доповнення

Російські окупанти продовжують скидати надважкі бомби на завод "Азовсталь" у заблокованому Маріуполі.

Окрім того, росіяни не припиняють спроб зайти або заблокувати вихід з бункерів заводу "Азовсталь" у заблокованому Маріуполі.

Раніше

У міноборони рф заявили про нібито домовленість про евакуацію поранених українських військових із території металургійного комбінату "Азовсталь" у Маріуполі.

Варто додати, що наразі ні представники української влади, ні представники "Азову" інформацію про "домовленості" чи "евакуацію" не коментували.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram