Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
28380

Ізраїль нарощує видобуток газу на шельфі для постачання в Європу у найближчі місяці

Ізраїль нарощує видобуток газу на шельфі для постачання в Європу у найближчі місяці

КИЇВ. 16 травня. УНН. Ізраїль збільшує видобуток природного газу на шельфі і прагне укласти угоду про постачання з Європою протягом найближчих місяців. Європейський континент сподівається замінити російські поставки. Про це УНН пише посилаючись на Reuters.

Деталі

За словами представників галузі, у найближчі кілька років країна має намір подвоїти видобуток приблизно з 20 млрд. кубометрів до приблизно 40 млрд. кубометрів у міру розширення поточних проектів і запуску нових родовищ.

В даний час Ізраїль постачає газ на свій власний ринок і через місцеву мережу трубопроводів експортує в сусідні Єгипет та Йорданію, тоді як більшість додаткового газу призначено для Європи.

"Ми сподіваємося створити відносно швидкий робочий процес і вже влітку досягти рамкової угоди", - сказав Ліор Шиллат голова міністерства енергетики Ізраїлю, під час нещодавнього візиту на бурове судно в Каріші, газовому родовищі, що за 90 км від узбережжя Ізраїлю, яке має бути введене в експлуатацію наприкінці цього року.

Його власник, лондонська компанія Energean, нещодавно виявила поблизу нові родовища.

"Спочатку це будуть невеликі обсяги, і поступово, у міру зростання обсягів виробництва та поставок, обсяги будуть збільшуватися", - додав Шиллат.

Ізраїльський газ допоможе Європі диверсифікувати постачання, а також постачання з інших країн, таких як США та Катар.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram