Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
35025

На пенсії за травень вже пішло 33 млрд грн

На пенсії за травень вже пішло 33 млрд грн

КИЇВ. 18 травня. УНН. На пенсійні виплати за травень в Україні уже спрямовано 33 млрд грн, повідомили у Пенсійному фонді, пише УНН.

Цитата

"Станом на 17 травня на пенсійні виплати за травень спрямовано 33,0 млрд грн, в т. ч. 9,0 млрд грн – на виплату пенсій через АТ “Укрпошта”, 24,0 млрд грн – через уповноважені банки", - йдеться у повідомленні.

Деталі

Уповноваженими банками зараховано на рахунки пенсіонерів 100% профінансованих сум. За повідомленням АТ “Укрпошта” станом на 16 травня доставлено 69,65% профінансованої суми за травень, вказали у ПФУ.

У травні надано 392,6 тис. пенсійних послуг особам, які звернулися до органів Пенсійного фонду України, у тому числі 17 травня – 41,2 тисячі.

Доповнення

4 травня в Україні почали виплачувати пенсії за травень.

При цьому Україна зіткнулася з дефіцитом бюджету через вторгнення рф. За оцінками, Україні потрібно від 5 до 7 мільярдів доларів на місяць, щоб компенсувати цей дефіцит.

Єврокомісія, як очікується, 18 травня запропонує фінансовий пакет у координації із союзниками та міжнародними організаціями, щоб допомогти покрити фінансовий дефіцит України обсягом 15 мільярдів доларів протягом наступних трьох місяців. Сама Єврокомісія, за повідомленнями, має запропонувати Києву кредити на суму від 7 до 9 мільярдів євро для фінансування невідкладних потреб уряду. Гроші підуть на виплату зарплат, пенсій та лікарняних витрат.

Окрім того, міністри фінансів країн G7 мають намір цього тижня узгодити пакет допомоги Україні обсягом 15 млрд євро (15,80 млрд доларів). За повідомленнями, пакет охоплюватиме три місяці з короткостроковим фінансуванням переважно у вигляді грантів, які, на відміну від кредитів, не потрібно повертати. Сполучені Штати вже нібито запропонували внести половину допомоги у вигляді грантів на суму 7,5 млрд доларів.

Джерело: УНН
Теги: пенсії, ПФУ
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram