Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 14 серпня 2022 12:22
26685

Тема війни в Україні наразі найбільше турбує світ – опитування

Тема війни в Україні наразі найбільше турбує світ – опитування

КИЇВ. 19 травня. УНН. Понад 70% опитаних у 18 країнах назвали війну в Україні та інші війни серед топ-3 подій у світі, які найбільше турбують. Про це свідчать дані опитування "Kantar Global Issues Barometer: світ власними словами", інформує УНН.

Деталі

За даними опитування, війна в Україні викликає найбільше занепокоєння (72%) порівняно з іншими актуальними проблемами у світі, такими як пандемія та інфляційна криза ("криза вартості життя"). При цьому війна є нині найбільшим хвилюванням у кожній країні, залученій до дослідження. Про неї згадують не лише у Європі, але також у Південній Кореї та Японії.

"Європейці найбільше переживають з цього приводу, зокрема, занепокоєні 96% поляків, 87% іспанців, 85% французів та 83% німців. Найменш схвильовані мешканці США (47%)", - йдеться в результаті опитування.

Також зазначається, що закінчення війн та конфліктів є одним з найбільших очікувань – на це сподіваються 16% опитаних глобально. Частіше про це зазначають в Іспанії, Південній Кореї, Аргентині, Бразилії, Мексиці та Польщі. 12% опитаних сподіваються на щастя та мир, частіше – у Мексиці, Аргентині, Іспанії, Південній Кореї та Туреччині.

Більшість опитаних покладають відповідальність за розв’язання проблеми війн на уряди (82%), значними є також очікування від міжнародних організацій, таких як ООН (55%) та широкої громадськості (43%). 30% сподіваються на дії з боку компаній і бізнесів, 25% – медіа.

Окрім того, експерти Kantar з’ясували, що бренди та бізнес наразі сприймають як частину суспільства, тож від них очікують активної участі у розв’язання актуальних проблем, які нині турбують людей. У контексті війни основною вимогою до бізнесів є відповідність загальній міжнародній політиці. Протилежна позиція чи пріоритезація комерційних інтересів означають значні репутаційні ризики.

Додамо

Структура дослідження: 10 000 респондентів з 18 країн, які склали 57% світового ВВП у 2020 році (США, Мексика, Аргентина, Бразилія, Франція, Німеччина, Польща, Іспанія, Швеція, Туреччина, Велика Британія, Нігерія, Південна Африка, Індія, Індонезія, Японія, Південна Корея, Австралія).

Анкета містила відкриті запитання, аналіз було здійснено з використанням технології штучного інтелекту Kantar TextAI (Intelligent Text Extractor).

Нагадаємо

Більшість громадян Європейського союзу (66%) виступають за вступ України до блоку, “коли вона буде готова”.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram