Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
98910

Дипломатична деменція: Подоляк про заклик мзс рф до ВООЗ "вплинути" на Україну, щоб та не опиралась "спецоперації"

Дипломатична деменція: Подоляк про заклик мзс рф до ВООЗ "вплинути" на Україну, щоб та не опиралась "спецоперації"

КИЇВ. 19 травня. УНН. Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк вважає, що нещодавні заклики російського дипвідомства до Всесвітньої організації охорони здоров’я з проханням вплинути на Київ, щоб Україна не чинила опору «спеціальній військовій операції» - це ні що інше як дипломатична деменція. Подоляк вважає такі дії результатом впливу наркотичних речовин на мозок російських «дипломатів», пише УНН з посиланням на Telegram-канал чиновника.

Цитата

«Тобто «кокаїнові інтелектуали» з російського міністерства цілком серйозно пропонують міжнародній організації передати нам ультиматум: українці, до вас додому прийшли ґвалтівники та вбивці, тому ви тихенько станьте до стінок і чекайте, поки вони пограбують, повбивають, поґвалтують. А потому займуть частину вашого дому й будуть там безунітазно бухати», - пояснив Подоляк своє бачення російської пропозиції.

«Чистий російський абсурд. Ось що значить дипломатична деменція. Ось що значить суттєва залежність від спеціальних стимуляторів. І ось що значить дедалі більша міжнародна ізоляція», - додає він.

Деталі

На думку радника глави ОП, невдовзі дипломатичні контакти Москви обмежаться Білоруссю, Еритреєю та гуманітарними організаціями.

Єдине, чим у ВООЗ можуть допомогти кремлю, на думку Подоляка – це організувати належне колективне психіатричне обстеження, а також запропонувати програми адаптивної терапії.

«Безумовно, Київ може тільки вітати подібні лікувальні заходи», - додав він.

Контекст

Як свідчить повідомлення на сайті мзс росії, 18 травня за ініціативи російської сторони відбулася телефонна розмова сергія лаврова з генеральним директором Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедросом Адханомом.

«лавров докладно виклав дії, що вживаються на щоденній основі в рамках спеціальної військової операції для полегшення страждань мирних громадян, і закликав ВООЗ впливати на київський режим для того, щоб той не перешкоджав реалізації заходів, що пропонуються з цією метою», - йдеться в заяві за підсумками розмови.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram