Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
30000

Зеленський заявив, що на відбудову України за новою програмою знадобиться сотні мільярдів доларів

Зеленський заявив, що на відбудову України за новою програмою знадобиться сотні мільярдів доларів

КИЇВ. 19 травня. УНН. На відбудову України знадобиться сотні мільярдів доларів, до якої будуть залучені багато держав. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час звернення до студентів, передає УНН.

Цитата

“Це велика програма, коли кожна країна світу, наші партнери та друзі матимуть патронат над тим чи іншим регіоном або над тією чи іншою галуззю в нашій державі. Ми будемо відбудовувати нашу країну – новітню, технологічну”, – заявив Зеленський.

Деталі

За словами Президента, у програмі також закладено напрямку освіти. План відновлення країни передбачатиме відбудову всієї інфраструктури, включно з дорогами, мостами, медичними та освітніми об'єктами, спорудження тимчасового та постійного житла для людей, які втратили домівки.

Він запевнив, що після деокупації українських територій студенти й викладачі зможуть повернутися в рідні стіни своїх вишів.
Водночас Президент зазначив, що досі до кінця невідомий стан інфраструктури на окупованих територіях, зокрема в Маріуполі, Бердянську, Мелітополі тощо.

«Маріуполь – серце, у яке влучило багато куль військових рф. Серце точно буде битися. Ми точно відбудуємо Маріуполь – сучасний, абсолютно новий, технологічний. Всі ми будемо пишатися ним і згадувати трагедію, яка сталася з людьми. Ми точно будемо пам’ятати, якою ціною відбудовано й відвойовано місто Маріуполь», – наголосив Володимир Зеленський.

Додамо

Як писав УНН, для відбудови зруйнованих внаслідок бойових дій українських населених пунктів знадобиться близько 10-20 років, але з умовою, що буде впроваджено "План Маршалла".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram