Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
28845

Вступ-2022: сьогодні стартує важливий етап для здачі мультидисциплінарного тесту

Вступ-2022: сьогодні стартує важливий етап для здачі мультидисциплінарного тесту

КИЇВ. 20 травня. УНН. Сьогодні, 20 травня, стартує важливий етап для учасників національного мультипредметного тесту - підтвердження участі, що триватиме по 7 червня, повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, пише УНН.

Цитата

"Сьогодні розпочинається важливий етап для учасників національного мультипредметного тесту. До 7 червня (включно) триватиме етап підтвердження участі в основній сесії НМТ, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку:

  • з 20 травня до 7 червня;
  • з 21 червня до 7 липня", - повідомив міністр.

Деталі

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участь в основній сесії тестування, вказав голова МОН.

"Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Важливо якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить Українському центру оцінювання якості освіти сформувати мережу тимчасових екзаменаційних центрів", - додав він.

Доповнення

У межах вступної кампанії 2022 року, на тлі воєнного стану, для вступу на бакалаврат замість традиційного ЗНО передбачено проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) в комп’ютерному форматі.

Уже затвердили графік проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ) для абітурієнтів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram