Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
41265

У Давосі стартує Всесвітній економічний форум: все, що вам потрібно знати про зустріч

У Давосі стартує Всесвітній економічний форум: все, що вам потрібно знати про зустріч

КИЇВ. 21 травня. УНН. Всесвітній економічний форум - це міжнародна організація співпраці між державним та приватним секторами, найбільш відома щорічними зустрічами в Давосі. Зазвичай такі зустрічі відвідують найвизначніші громадські лідери, формуючи глобальний порядок денний. Через пандемію коронавірусу, однак, зустрічі не проводилися офлайн вже більше двох років.

І ось, вже завтра лідери вперше знову зберуться особисто в Давосі, щоб обговорити глобальні виклики та способи їх подолання, першою на черзі серед яких, звичайно ж, є російська агресія. УНН підготував для вас матеріал про те, хто відвідає цьогорічні заходи і чого від них очікувати.

Хто візьме участь у форумі-2022 і що потрібно знати про захід

За інформацією організаторів, зустріч пройде «у переломний момент історії» - заходи відбуватимуться щодня з 22 по 26 травня 2022 року, і очікується участь близько 2500 лідерів у різних сферах.

Центральна тема зустрічі цього року звучи як: «Переломний момент історії: Державна політика та бізнес-стратегії». Не важко здогадатися, про що йдеться. Як зазначають організатори, війна в Україні та трагедія, що її супроводжує, спонукають до «глобальних моральних дій». На цьому фоні, учасники форуму цього року займуться пошуком рішень невідкладних гуманітарних проблем та проблем безпеки.

Сесії форуму цього року будуть присвячені таким питанням як: глобальне співробітництво; зміна економічного балансу; суспільство, рівність та здоров'я світу; природа, продовольство та клімат; трансформація промисловості; інновації, управління та кібербезпека.

У центрі уваги лідерів будуть такі питання як розробка стратегій впливу, створення нових рубежів, розробка життєздатних сценаріїв майбутнього та вирішення найбільших світових проблем.

Очікується, що цього року форум відвідають 300 представників держав, серед яких буде понад 50 глав держав та урядів.

Серед них, зокрема, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, голова МКЧХ Пітер Маурер, голова МВФ Крісталіна Георгієва, президент Польщі Анжей Дуда, генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Участь Президента України Володимира Зеленського також очікується, хоч і віртуально.

Планується, що у зустрічі візьмуть участь також понад 1250 найвизначніших представників приватного сектору, 200 лідерів громадянського суспільства, а також понад 400 представників ЗМІ та преси.

Чого очікувати від України

Так, нашу країну в Давосі, окрім Президента, представлятимуть аж 10 чиновників. Серед них голова Мінцифри Михайло Федоров, міністр економічного розвитку та торгівлі Юлія Свириденко, голова МЗС Дмитро Кулеба, голова НБУ Кирило Шевченко, аж п'ять нардепів та заходів Києва Віталій Кличко. Очікуються й інші видні гості, зокрема з таких сфер, як культура та економіка.

Як анонсують в Українському домі в Давосі, до віртуального виступу Президента Зеленського, запланованого на 23 травня, приєднається перша леді Олена.

Український Дім у Давосі буде відкритий для відвідувачів з 12:00 за місцевим часом у понеділок, 23 травня, до 22:00 середи, 25 травня. Як зазначають представники Укрбудинку, цього року громада Давосу надала місце для проведення та обслуговування заходів безоплатно.

Ключовим питанням, яке зачіпає Україна, очевидно, буде російське невиправдане вторгнення в нашу країну 24 лютого поточного року та його наслідки. У глобальних масштабах.

Раніше Президент зазначав, що зустріч у Давосі цього року буде особливо важлива для України. Також, за його словами, на ній обговорюватиметься післявоєнна відбудова країни.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram