Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
310170

Маріуполь взяли під контроль кадирівці та росгвардія. Виїхати з міста неможливо - міська рада

Маріуполь взяли під контроль кадирівці та росгвардія. Виїхати з міста неможливо - міська рада

КИЇВ. 21 травня. УНН. В Маріуполі (Донецька область) проходить ротація - колаборантів та представників так званої народної міліції "днр" змінюють на представників росгвардії та кадирівців. Наразі виїхати з міста неможливо. Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення радника мера Маріуполя Петра Андрющенка.

Цитата

"Наші джерела з міста повідомляють, що на фільтраційних пунктах пропуску та блок-постах навколо Маріуполя в бік Запоріжжя проходить ротація окупантів. Колаборантів та представників так званої народної міліції "днр" змінюють на представників росгвардії та кадирівців. Окрім того, окупанти встановлюють додаткові пункти контролю/блок-пости на грунтових дорогах, якими можна було оминути фільтраційний контроль", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Андрющенко зазначив, що евакуація з міста неможлива до відкриття окремих коридорів в результаті перемовин керівництвом країни.

"Всі, хто збирався тимчасово повернутись для вивозу особистих речей не робіть цього. Наразі маєте пам’ятати - це дорога в один кінець, - закликав він.

Нагадаємо 

До зруйнованого російськими окупантами Маріуполя приїхала "висока" делегація з Чечні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram