Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
62715

В Україні вдосконалили порядок виплати пенсій: з'явиться можливість обирати банк для отримання військових пенсій

В Україні вдосконалили порядок виплати пенсій: з'явиться можливість обирати банк для отримання військових пенсій

КИЇВ. 22 травня. УНН. Верховна Рада України ухвалила законопроект №7337, який дає можливість вибору банку для отримання військових пенсій, бо донині їх можна було нараховувати лише через Ощадбанк. Про це повідомляє голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк, передає УНН.

Цитата

“Особам, які мають право на пенсійне забезпечення згідно із Законом "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", пенсії виплачуються органами Пенсійного фонду України через установи Ощадбанку за місцем фактичного проживання пенсіонера. Цим пенсіонерам пенсії виплачуються органами Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання пенсіонера незалежно від реєстрації місця проживання", – йдеться в повідомленні.

Деталі

Зокрема, що 16 травня відбулося засідання Головного комітету, на якому було запропоновані додаткові уточнення, а саме:

Виплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, забезпечується за рахунок коштів Держбюджету.

Пенсія особам, які мають право на пенсію за цим Законом, виплачується органами Пенсійного фонду України щомісяця, у строк не пізніше останнього числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України.

Доповнення

Кабінет міністрів України запроваджує мінімальну пенсію членам родин загиблих військових у війні з росією.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram