Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
387375

Зеленський емоційно відреагував на петицію про скасування заборони на виїзд чоловіків з України

Зеленський емоційно відреагував на петицію про скасування заборони на виїзд чоловіків з України

КИЇВ. 22 травня. УНН. Президент України Володимир Зеленський заявив, що петиція щодо скасування заборони на виїзд за кордон чоловікам призовного віку має адресуватися не йому, а батькам полеглих воїнів. Про це Голова держави заявив під час спільної пресконференції з Президентом Польщі Анджеєм Дудою,передає УНН.

Цитата

“Ви знаєте, я, напевно, не до кінця розумію, до кого ця петиція – до мене, а може, ця петиція повинна адресуватися до батьків тих воїнів, яких втратили через те, що вони захистили ціною свого життя Україну, ту чи іншу область, той чи інший регіон, те чи інше місто. Ви знаєте, що у більшості своїй захищали не своє місто, де народилися. Сьогодні від 50 до 100 людей можуть гинути на найскладнішому напрямку сходу нашої держави, вони захищають нашу державу й нашу незалежність”, – заявив Зеленський.

Деталі

На думку Президента, петиція про виїзд чоловіків за кордон під час воєнного стану не зовсім до нього.
"Тому я так і відповім, це якщо по-людськи. А якщо згідно із законом, то згідно із законом у нас є певна кількість днів розглядати будь-яку петицію", - додав Зеленський.

Доповнення

Петиція про скасування заборони для чоловіків призовного віку виїжджати за межі України набрала необхідні 25 тисяч голосів.

Як писав УНН, українських військовозобов'язаних чоловіків, які виїхали за кордон під час воєнного стану і не повернулися протягом 30 днів, у ВР запропонували позбавити громадянства.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram