Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
25500

Зеленський присвоїв польському Жешуву почесну відзнаку "Місто-рятівник"

Зеленський присвоїв польському Жешуву почесну відзнаку "Місто-рятівник"

КИЇВ. 22 травня. УНН. Президент України Володимир Зеленський повідомив про підписання указу № 355/2022 щодо встановлення почесної відзнаки "Місто-рятівник", і першим цю відзнаку отримав польський Жешув. Про це Глава держави сказав у виступі в межах спільної з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою участі в пленарному засіданні Верховної Ради України, передає УНН.

Цитата

"Перед цим виступом я підписав указ, який відзначає особливу роль польського міста Жешув. Я запровадив спеціальне почесне звання Місто-рятівник для міст –партнерів нашої держави, які сьогодні роблять неможливе для допомоги нам, для допомоги нашим людям, для допомоги нашій армії. Від імені всього українського народу я висловлюю велику подяку місту Жешуву – першому Місту-рятівнику", – сказав Володимир Зеленський.

Додамо

Президент відзначив, що майже всі українські міста є побратимами польських. Побратимами є й український та польський народи, а наші країни – сестрами.

"Ми рідні. І між нами не має бути кордонів чи барʼєрів. Тож ми дійшли згоди найближчим часом втілити це й у відповідній двосторонній угоді. Спершу щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного вже умовного кордону, коли Україна буде членом Європейського Союзу", – повідомив Глава Української держави.

Володимир Зеленський також подякував Анджею Дуді за готовність разом із Президентом Словаччини Зузаною Чапутовою здійснити візити до європейських столиць з метою лобіювання питання членства України в ЄС.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram