Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
23400

У Литві продовжили для українських біженців безкоштовний мобільний зв'язок на три місяці

У Литві продовжили для українських біженців безкоштовний мобільний зв'язок на три місяці

КИЇВ. 23 травня. УНН. Латвійські оператори зв'язку "Tele2" та "LMT" ще на три місяці продовжили для українських біженців, які прибули до Латвії, можливість користуватися мобільним зв'язком безкоштовно на три місяці, щоб зв'язатися зі своїми близькими та друзями в Україні чи інших країнах Європи. Про це повідомляє УНН з посиланням на Delfi.

Деталі

Таким чином, люди з України, які шукають притулку в Латвії, зможуть користуватися мобільним зв'язком безкоштовно загалом півроку (до середини серпня).

Цитата

"Україна майже три місяці бореться за свою свободу. З початком війни в Україні LMT на три місяці забезпечила українських біженців у Латвії безкоштовним зв'язком та інтернетом. Ми бачимо, що ця послуга життєво необхідна, тому в майбутньому ми продовжуємо цю можливість, і всі українські біженці у Латвії зможуть безкоштовно користуватися послугами мобільного зв'язку ще 90 днів", - заявив президент LMT Юріс Бінде.

Нові SIM-карти оператора "LMT", як і раніше, можна отримати в самоврядуваннях Латвії, в українському центрі підтримки (Рига, вул. Калькю, 1), а також в офісі Ziedot.lv (Рига, вул. Селпілс, 2с).

Дані "Tele2" показують, що тривалість дзвінків в Україну зросла приблизно в 50 разів. Якщо до початку війни загальна тривалість дзвінків з Латвії в Україну становила близько 1 000 хвилин, або 16 годин на день, то зараз вона досягає 50 000 хвилин, або 833 години на день.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram