Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
57885

Експерти з сирійських бочкових бомб у росії допомагають у потенційній кампанії проти України

Експерти з сирійських бочкових бомб у росії допомагають у потенційній кампанії проти України

Уламки будівель після того, як сирійська армія вдарила бочковими бомбами у житловий район. Сирія 2016 рік

Джерело: Anadolu Agency/Getty Images

КИЇВ. 23 травня. УНН. Понад 50 фахівців, які мають досвід доставки сирої вибухівки, працюють із військами путіна. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Guardian.

Деталі

Техніки, які пов’язані з бочковими бомбами сирійської армії, що спричинили руйнування на більшій частині країни, були направлені в росію, щоб допомогти потенційно підготуватися до подібної кампанії в українській війні, вважають європейські чиновники.

Співробітники розвідки кажуть, що понад 50 спеціалістів, усі з великим досвідом виготовлення та доставки сирої вибухівки, перебувають у Росії протягом кількох тижнів, працюючи разом із чиновниками з армії володимира путіна.

Вважається, що їх прибуття є одним із факторів, які стоять за попередженнями США та Європи про те, що російські військові, можливо, готуються до застосування хімічної зброї у війні проти України.

Чиновники вважають, що від 800 до 1000 сирійських військовослужбовців наразі добровільно поїхали до росії, де Кремль пообіцяв їм зарплату в розмірі від 1500 до 4000 доларів, що в 20 разів перевищує суму, яку вони отримували б у Сирії, де економічний колапс спустошив країну.

Деталі

Через вогневі атаки росіян сталася розгерметизація газопроводу у Василівці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram