Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
424095

"Ніколи не було так соромно за свою країну": радник росії при ООН у Женеві подав у відставку

"Ніколи не було так соромно за свою країну": радник росії при ООН у Женеві подав у відставку

КИЇВ. 23 травня. УНН. Радник росії при ООН у Женеві Борис Бондарєв подав у відставку, засудивши війну рф проти України та розкритикувавши політику кремля. Заяву про звільнення опублікував виконавчий директор правозахисної НУО та наглядової групи ООН Хілел Нойєр, інформує УНН.

Деталі

"За 20 років роботи мені доводилося спостерігати різні віражі нашої зовнішньої політики, але ніколи ще мені не було так соромно за свою країну та свою роботу, як 24 лютого цього року. Розв'язана путіним агресивна війна з Україною, а за фактом з усім західним світом, - не лише злочин проти українського народу, а й, мабуть, найтяжчий злочин проти народу росії, який жирною літерою Z перекреслив усі надії на поступовий розвиток у нашій країні успішного демократичного суспільства", – заявив Бондарєв.

Зокрема, Бондарєв розкритикував роботу російського МЗС та його главу сергія лаврова.

"Міністр лавров – гарна ілюстрація деградації цієї системи. За 18 років він пройшов шлях від професіонала й освіченого інтелектуала, на якого хотілося рівнятися багатьом працівника міністерства, до людини, що постійно транслює заяви, що суперечать одна одній, і загрожує світові (тобто й росії теж) ядерною зброєю! Сьогодні МЗС не займається дипломатією. Він сіє брехню, розпалює ненависть та війну. Дипломатія обслуговує приватні інтереси вузького кола осіб, які мають нічого спільного з реальними потребами російського суспільства", - зазначив Бондарєв.

Нагадаємо

росія вирішила достроково припинити своє членство в Раді ООН з прав людини після того, як Генеральна асамблея ООН проголосувала за її виключення.

Джерело: УНН
Теги: Росія, ООН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram