Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 15 серпня 2022 15:00
Новини: Здоров'я
28005

ВООЗ заявила про відсутність доказів того, що вірус віспи мавп мутував

ВООЗ заявила про відсутність доказів того, що вірус віспи мавп мутував

КИЇВ. 23 травня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров'я не має доказів того, що вірус мавпячої віспи мутував, заявили у понеділок керівники агентства ООН, зазначивши, що інфекційне захворювання, ендемічне в Західній та Центральній Африці, має тенденцію не змінюватися. Про це УНН пише з посиланням на Reuters.

Деталі

Голова відділу ВООЗ з вивчення віспи Розамунд Льюїс повідомила на брифінгу, що мутації цього вірусу зазвичай нижчі, хоча секвенування геному випадків допоможе краще зрозуміти поточний спалах.

Провідний та технічний керівник ВООЗ з нових хвороб та зоонозів Марія ван Керкхове заявила, що більше 100 підозрюваних та підтверджених випадків недавнього спалаху в Європі та Північній Америці не були важкими.

"Це стримувана ситуація", - сказала вона.

За даними ВООЗ, спалахи нетипові, оскільки відбуваються у країнах, де вірус не циркулює регулярно. Вчені намагаються зрозуміти походження випадків і чи щось змінилося у вірусі.

Довідка

Віспа мавп - це інфекційне захворювання, що зазвичай протікає в легкій формі і ендемічне в деяких частинах Західної та Центральної Африки. Він передається при тісному контакті, тому його можна легко стримати за допомогою таких заходів, як самоізоляція і гігієна.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram