Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
42855

У Маріуполі виявили могильник з тілами 200 загиблих – радник мера

У Маріуполі виявили могильник з тілами 200 загиблих – радник мера

КИЇВ. 24 травня. УНН. У Маріуполі під час розбирання завалів багатоповерхівки виявили могильник з тілами 200 загиблих. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, інформує УНН.

Цитата

"Маріуполь. Могильник. При розборі завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 по пр. Миру в підвалі знайшли біля 200 тіл загиблих під завалами з високим ступенем розкладання. Через відмову місцевих збирати та упаковувати тіла загиблих, МЧС росії залишило місце робіт. Тіла загиблих залишились на місці, через частково розібрані завали сморід чутно майже у всьому кварталі", – зазначив Андрющенко.

Деталі

Радник мера додав, що через початок роботи з поховання та ексгумації так званої "державної корпорації "ритуал" з Донецька перепоховання з дворів багатоповерхівок фактично зупинено. Для "офіційного" безкоштовного перепоховання треба дочекатись черги, самостійно привезти тіло загиблого в "морг" і погодитися на відео сказати, що людину вбили саме українські військові.

Через такі умови в імпровізованому моргу на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів.

Нагадаємо

У Маріуполі російські окупанти ввели нову пропускну систему та облаштували блокпости. Вулиці міста патрулюють кадирівці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram