Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
66780

Законопроект, який дозволяв командирам розстрілювати дезертирів і порушників, відкликали з ВР

Законопроект, який дозволяв командирам розстрілювати дезертирів і порушників, відкликали з ВР

КИЇВ. 24 травня. УНН. Законопроєкт №7351, яким пропонувалось дозволити в умовах воєнного часу застосовувати зброю проти військовослужбовців-порушників, відкликали з ВР. Про це йдеться у картці документу на сайті Верховної Ради, передає УНН.

Деталі

Згідно законопроєкту пропонувалося прибрати зі Статуту про внутрішню службу ЗСУ, який передбачає застосування зброї проти порушників, рядки "не призводячи до смерті військовослужбовця". Йшлося про такі порушення як непокора, опір чи загроза начальнику, застосування насильства, дезертирство. Проте зброю можна було застосовувати лише "якщо в інший спосіб неможливо припинити кримінальне правопорушення".

Авторами законопроєкту №7351 зазначені депутати за "Слуги народу" Мар’яна Безугла, Георгій Мазурашу і Олександр Федієнко.

Нагадаємо

У Верховній Раді зареєстрували законопроект № 7398 щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій. Зокрема, всі придатні для укриття об'єкти зобов'яжуть за потреби готувати до прийому населення у 12-годинний термін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram