Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
25155

росія, як і раніше, становитиме загрозу миру в Європі навіть після можливого припинення вогню - МЗС Польщі

росія, як і раніше, становитиме загрозу миру в Європі навіть після можливого припинення вогню - МЗС Польщі

Збігнєв Рау

КИЇВ. 24 травня. УНН. Міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау заявив у вівторок, що росія залишиться загрозою для миру в Європі навіть після припинення вогню в Україні, передає УНН з посиланням на Twitter міністерства.

Цитата

"Те, що росія зміниться відразу після того, як буде досягнуто згоду про припинення вогню, — це мрія. Це, як і раніше, становитиме небезпеку для миру в Європі", — заявив Рау на спільній пресконференції зі своєю німецькою колегою Анналеною Бербок.

Деталі

Рау побоюється російського вторгнення до Польщі, а також "небезпеки збройного вторгнення до країн на східному фланзі НАТО".

"Польща неодноразово застерігала різні уряди Німеччини від проведення своєї політики щодо росії на основі прийняття бажаного за дійсне, а не тверезої оцінки політичних процесів, що відбуваються там", - заявив міністр.

Польща та Німеччина повинні прагнути до того, щоб росія "зазнала стратегічної поразки, а її окупаційні сили залишили Україну в межах, визнаних міжнародним правом", зазначив голова МЗС Польщі.

Бербок також заявила, що: "Україна є суверенною державою в межах своїх кордонів, і це вірно на даний момент, це вірно з 2014 року, і це вірно для майбутнього".

Глава МЗС Німеччини висловила впевненість, що шостий пакет санкцій проти рф незабаром буде погоджений.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram