Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
53670

"Війна в Україні може стати початком Третьої світової" – фінансист-мільярдер Джордж Сорос

"Війна в Україні може стати початком Третьої світової" – фінансист-мільярдер Джордж Сорос

КИЇВ. 24 травня. УНН. Фінансист-мільярдер Джордж Сорос заявив у вівторок, що вторгнення росії в Україну, можливо, стало початком Третьої світової війни, тому найкращий спосіб зберегти вільну цивілізацію для Заходу — завдати поразки силам президента володимира путіна. Про це УНН пише посилаючись на Reuters.

Деталі

91-річний Сорос розглядає війну в Україні як частину ширшої боротьби між відкритими та закритими товариствами, такими як Китай та росія, які перебувають на підйомі.

"Вторгнення могло бути початком Третьої світової війни, і наша цивілізація може не пережити її, - сказав Сорос. - Найкращий і, мабуть, єдиний спосіб зберегти нашу цивілізацію — якнайшвидше перемогти путіна. У цьому є суть".

Сорос зауважив, що путін, який каже, що "спецоперація" в Україні була запланована та досягне всіх цілей кремля, тепер вважає, що вторгнення було помилкою і готується до переговорів про припинення вогню.

"Але перемир'я недосяжне, тому що йому не можна довіряти, - вважає Сорос. - Чим слабкішим стає путін, тим більш непередбачуваним він є".

На думку Сороса, Євросоюз має зрозуміти, що путін може відключити російський газ, на який нині припадає близько 40% потреб Європи, "хоча це справді боляче".

"Я не можу передбачити результат, але Україна безперечно має шанси на перемогу", — сказав Сорос.

Сорос назвав росію, найбільшу за територією країну у світі, та Китай, другу за величиною економіку у світі, провідними членами групи висхідних "закритих суспільств", у яких людина підпорядковується державі.

"Репресивні режими зараз на підйомі, а відкрите суспільство знаходиться в облозі. Сьогодні Китай та росія становлять найбільшу загрозу відкритому суспільству", - додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram