Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
21165

Із початку вторгнення рф в Україні зникли безвісти майже 2000 дітей - Офіс Омбудсмена

Із початку вторгнення рф в Україні зникли безвісти майже 2000 дітей - Офіс Омбудсмена

КИЇВ. 25 травня. УНН. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україні зникли безвісти 1918 дітей. Про це повідомляє УНН, посилаючись на Офіс Омбудсмена в Telegram.

Цитата

"На гарячу лінію звернулись 1164 особи щодо розшуку 1918 дітей. Переважно це діти з Донецької (зокрема, міста Маріуполь), Київської та Харківської областей", - йдеться в повідомленні.

Деталі

У відомстві заявили, що для недопущення випадків зникнення дітей велике значення мають превентивні заходи. Необхідно не залишати дитину саму або з малознайомими людьми, записати дитині контактні номери екстрених служб, дитина повинна пам’ятати прізвище/ім’я та адресу проживання, щоб поліція швидше знайшла батьків.

У Офісі Омбудсмена поінформували також і щодо того, що робити, якщо зникла дитина.

"Спочатку потрібно звернутися на цілодобову гарячу лінію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини - 0800-50-17-20. Заяви про розшук дитини у оперативному порядку розглядаються та передаються рятувальним, медичним та іншим органам і службам відповідно до порушених у зверненні питань", - наголосили в пресслужбі. 

Також необхідно заявити про зникнення дитини за номером 102 до органів поліції, які розпочнуть процедуру пошуку та повернення дитини.

Нагадаємо 

Уже 238 дітей загинуло в Україні внаслідок збройної агресії рф. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 149, Київській - 116, Харківській - 104, Чернігівській - 68, Луганській - 50, Херсонській - 49, Миколаївській - 45, Запорізькій - 28, Сумській - 17, у місті Києві - 16, Житомирській - 15.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram