Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
61185

Наступного року документи про освіту можуть внести в “Дію”

КИЇВ. 25 травня.УНН. Наступного навчального року документи про отримання освіти можуть внести у додаток “Дія”. Про це під час брифінгу заявив голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, передає УНН.

Цитата

“Ми думали про те, щоб зробити свідоцтво в "Дії". Але відверто скажу, ми просто фізично не встигаємо цього робити. Там є питання по реєстрах. Але, гадаю, що вже наступного року, ми зробимо документи про освіту, які будуть в електронному вигляді – в Дії”, – заявив Бабак.

Деталі

Голова комітету заявив, що цього року всі діти отримають свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Якщо дитина виїхала за кордон через війну, вона може долучитися до будь-якої дистанційної школи, яка надає свої послуги в Україні, і ця школа буде замовляти для них свідоцтва.

Якщо людина, яка перебуває за кордоном, планує вступати у закордонні ЗВО, Міністерство освіти та науки зможе доставити свідоцтво про отримання повної загальної середньої освіти у ту країну, де перебуває абітурієнт. Це лише питання часу та логістики, додав Бабак.

Доповнення

Як стало відомо, в Україні школярі поновлять навчання з 1 вересня. Проте вони зможуть піти лише до тих навчальних закладів, які обладнано укриттям на випадок обстрілу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram