Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
28590

У “Слузі народу” розповіли, які будуть вживатися санкції до компаній розшукуваного Тарпана, пов’язаних з росією

У “Слузі народу” розповіли, які будуть вживатися санкції до компаній розшукуваного Тарпана, пов’язаних з росією

КИЇВ. 25 травня. УНН. Закон щодо конфіскації майна тих, хто підтримує російську агресію, який днями підписав Президент, має торкнутися компаній розшукуваного в Україні ексдепутата Руслана Тарпана, які пов’язані з росією. Про це заявив депутат зі “Слуги народу” Владлен Неклюдов, передає УНН.

Цитата

“Я думаю, що частково будуть накладені санкції у відсотковому співвідношенні щодо майна громадянина рф (Раміля Шайдулліна, який є засновником низки компаній Тарпана - ред.)”, - повідомив він та додав, що факт керування Тарпаном компаніями разом з резидентом рф Шайдулліним можна розцінювати як підтримку країни-агресора.

“Загалом, закон на часі, це безумовно. Оскільки триває війна, і ті, хто підтримують російську агресію – особливо це стосується тих, хто має майно, – вони спричиняють шкоду. (...)

Проти тих, хто підтримує російську агресію треба вчиняти вкрай суворі заходи, і я вважаю, що підписаний закон є одним із таких. Він дасть змогу нам відбирати майно, щоб це майно використовувалося на користь України. Отож, ми повинні щодо таких громадян (Тарпан та ін. особи, які керують в Україні компаніями спільно з резидентами рф) теж вживати відповідні заходи”, - додав Владлен Неклюдов.

Нагадаємо

Руслан Тарпан - колишній одеський депутат, якому через махінації на проекті “Глибоководний випуск” обрана міра запобіжного заходу у вигляді заочного тримання під вартою. Він - головний підозрюваний у цій справі.

Попри низку підозр Тарпана та його всеукраїнський та міжнародний розшук, він і досі продовжує вести бізнес в Україні. І, як виявилося - неодноосібно: компанії “Гранд Отель”, “Компас Проект” та “Квартал Руссова”, які прямо чи опосередковано належать Тарпану, контролюються ще однією людиною - Рамілем Шайдулліним, громадянином рф (він входить до складу засновників кожної з вищеперерахованих ТОВ).

У Мінекономіки вже заявили - вивчать компанії Тарпана у межах підготовки списку активів, що підлягають відчуженню на користь України.

А у Верховній Раді очікують активності РНБО у питаннях відчуження майна одеського втікача Тарпана та його російських партнерів.

Джерело: УНН
Теги: Тарпан
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram