Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
27870

В Інституті Шалімова провели першу із початку війни трансплантацію печінки

В Інституті Шалімова провели першу із початку війни трансплантацію печінки

КИЇВ. 25 травня. УНН. В Національному Інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова після 3-х місяців вимушеної перерви через повномасштабну війну, яку почала рф, відбулась перша трансплантація печінки, передає УНН.

Цитата

«З ранку 24 лютого наш Інститут перейшов у формат роботи ургентної клініки та про будь-які трансплантації взагалі не йшлося. Поранені, пацієнти з гострою хірургічною патологією складали основний контингент. Але ми завжди думали про можливість подальшого відновлення трансплантацій, продовжували прийом реципієнтів та їх консультації, формували фістули/доступи для діалізу та забезпечували пацієнтів імуносупресивною терапією», - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що 18 травня відбулася перша після початку війни пересадка органів від посмертного донора.

«Пересаджено дві нирки, нажаль, донорська печінка у зв'язку з медичними особливостями виявилася не придатною для трансплантації. А вже через декілька днів, 21 травня, бригада вилучення органів поїхала на наступний виїзд, після якого відбулася перша, після 3-х місяців вимушеної перерви, трансплантація печінки», - зазначається в повідомленні.

Доповнення

В Інституті Шалімова розповіли, скільки потрібно часу для реабілітації після трансплантації нирки та печінки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram