Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
21750

Понад 90% українців ставляться до росії погано – опитування

Понад 90% українців ставляться до росії погано – опитування

КИЇВ. 26 травня. УНН. З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну ставлення українців до країни-агресора різко погіршилося: 92% ставляться погано і лише 2% добре. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), інформує УНН.

Цитата

"Зараз уже лише 2% громадян добре ставляться до росії, у той час як 92% – погано. Утім, важливо розуміти, що 2% – це близько 500 000 осіб, тобто достатньо істотна кількість в абсолютному вимірі все одно зберігає, попри очевидні факти, позитивне ставлення до агресора", – ідеться у повідомленні.

Деталі

97% українців з початку лютого продовжують погано ставитися до росії. 3% опитаних, які раніше мали погане ставлення до країни-агресора, зараз обрали варіант "важко сказати".

Водночас кардинально змінилися погляди тих, хто мав добре ставлення до росії, і тих, хто мав невизначене ставлення до неї. Зокрема, 80% тих, хто раніше добре ставився до росії, тепер погано ставляться до неї. Менше ніж кожен десятий зберіг позитивне ставлення до росії, хоча ще 12% вирішили зараз відповісти "не визначилися".

Серед тих, хто мав невизначене ставлення до росії, 97% зараз уже погано до неї ставляться.

У всіх регіонах України абсолютна більшість жителів погано ставляться до росії. Зокрема, на півдні таких 90%, на сході – 85% (на початку лютого, відповідно, 45% і 53% добре ставилися до росії). Відносно найбільше продовжують добре ставитися до росії на сході – 4%.

Абсолютна більшість громадян (82%), які продовжують проживати на окупованій після 24 лютого території, негативно ставляться до росії, і лише 6% позитивно ставляться до неї.

Додамо

Опитування провели упродовж 13-18 травня методом телефонного інтерв’ю. Всього опитали 2000 респондентів з усіх регіонів України, крім тимчасово окупованих Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка не перевищує 2,4%.

Нагадаємо

Лише 10% опитаних українців вважають, що для якнайшвидшого завершення війни можна відмовитися від деяких територій. Категорично проти такого перебігу подій – 82%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram