Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
21690

Берлін заявив про "конкретні угоди" країн G7 щодо поступової відмови від вугілля

Берлін заявив про "конкретні угоди" країн G7 щодо поступової відмови від вугілля

КИЇВ. 27 травня. УНН. Міністр довкілля Німеччини Штеффі Лемке в ефірі ntv повідомила, що міністри клімату, довкілля та енергетики країн G7 домовилися про спільні заходи з поетапної відмови від вугілля на зустрічі у Берліні, пише УНН.

Цитата

"Є дуже конкретні декларації та угоди про розширення використання відновлюваних джерел енергії, а також, наприклад, про поступову відмову від вугілля", - сказала Лемке в ефірі ntv Frühstart.

Деталі

У підсумковому комюніке конференції, як вказано, буде "дуже сильний акцент на захист клімату, захист біологічної різноманітності у природі, а також зобов’язання проти забруднення пластиком". Окрім того вказано, що йдеться про майбутнє економіки замкнутого циклу з метою економії ресурсів.

За словами Лемке, міністри G7 також домовилися, що цього року має відбутися Всесвітня конференція з охорони природи, щоб більше зосередитись на захисті океану.

Лемке також виступила на захист будівництва СПГ-терміналів у Німеччині та вказала, що вони потрібні лише протягом обмеженого періоду часу. "Нам це потрібно на перехідний період, якщо ми хочемо, щоб наше житло залишалося у теплі", - вказала вона.

Вона підкреслила тимчасовий характер таких заходів, вказавши що термінали повинні підходити для "відновлюваного газу в майбутньому". "Це означає: жодних інвестицій у інфраструктуру для викопних видів палива, а дійсно для переходу", - сказала Лемке.

Раніше

Берлін відповів на побоювання підриву кліматичних цілей через пошук енергоносіїв не з рф.

Джерело: УНН
Теги: вугілля, G7
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram