Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
52470

Ще ближче до дефолту: росія не розплатилася за прострочення платежу за облігаціями

Ще ближче до дефолту: росія не розплатилася за прострочення платежу за облігаціями

КИЇВ. 2 червня. УНН. росія не виплатила 1,9 млн доларів нарахованих відсотків за суверенними облігаціями, з посиланням на заяву групи інвесторів повідомляє DW, пише УНН.

Деталі

На цьому фоні у деяких спостерігачів зростають побоювання, що москва зіткнулася із ризиком першого дефолту за останні десятиліття.

Комітет з визначення кредитних деривативів (CDDC) повідомив на своєму сайті, що відповів "так" на питання власників облігацій, чи сталася "кредитна подія, пов'язана з невиплатою".

Як зазначає Bloomberg, росія не включила додаткові відсотки до платежу за облігаціями, зробленого на початку минулого місяця.

"Попри порівняно невелику суму, упущені відсотки призведуть до спрацьовування всіх непогашених кредитних дефолтних свопів росії, а остаточна сума, ймовірно, буде встановлена ​​на аукціоні. За даними Depository Trust & Clearing Corp., станом на кінець минулого місяця кредитні дефолтні свопи покривали чистий російський борг на 1,5 млрд доларів. Для порівняння: на кінець квітня цей показник становив 3,2 млрд доларів", - відзначає агентство.

Доповнення

росія наблизилася до межі дефолту після відмови США продовжувати платіжну ліцензію.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram