Папа Франциск звернувся до прочан: запитуймо себе, що я роблю для України?

Папа Франциск звернувся до прочан: запитуймо себе, що я роблю для України?

Київ  •  УНН

19 червня 2022, 13:35  •  201410 перегляди

КИЇВ. 19 червня. УНН. Наприкінці недільної зустрічі з прочанами Папа Римський Франциск звернувся із заохоченням замислитися над тим, що кожен робить для допомоги українцям, які страждають від війни. Про це УНН повідомляє з посиланням на Vatican news.

Цитата

«Що я роблю саме сьогодні для українського народу?» – таке запитання Папа Франциск спонукав поставити собі кожного, хто в неділю молився разом з ним молитву «Ангел Господній».

Наприкінці молитовної зустрічі, що зібрала на площі Святого Петра у Ватикані кількадесят тисяч прочан, звернувшись із різними запланованими закликами, Святіший Отець, перед тим, як попрощатися, сказав кілька слів:

«І в цей момент не забуваймо про багатостраждальний український народ, народ, який страждає. Я хочу, щоб усі ви ставили собі запитання: Що сьогодні роблю саме я для українського народу? Молюся? Докладаю якісь зусилля? Чи стараюся зрозуміти? Що я сьогодні роблю для українського народу? Нехай кожен відповість у своєму серці».

Перед цим Папа Франциск скерував думку присутніх до ще одного народу, що потребує солідарності, зазначивши, що з М’янми підноситься голос болю багатьох людей, «яким бракує базової гуманітарної допомоги та які змушені залишати свої домівки, які підпалюють, і щоб втекти від насильства».

Новини по темi
Папа Франциск звернувся до прочан: запитуймо себе, що я роблю для України?

Папа Франциск звернувся до прочан: запитуймо себе, що я роблю для України?

19 червня 2022, 13:35  •  201410 перегляди
Росія призупинила відвантаження казахстанської нафти, а Казахстан – транзит російського вугілля

Росія призупинила відвантаження казахстанської нафти, а Казахстан – транзит російського вугілля

19 червня 2022, 13:26  •  622004 перегляди
Найбільше військ рф наразі зосереджено в районі Сєвєродонецьку, Ізюму та Попасної – експерт

Найбільше військ рф наразі зосереджено в районі Сєвєродонецьку, Ізюму та Попасної – експерт

19 червня 2022, 13:16  •  261344 перегляди
Microsoft заборонила завантажувати Windows 11 та 10 з рф - росЗМІ

Microsoft заборонила завантажувати Windows 11 та 10 з рф - росЗМІ

19 червня 2022, 13:08  •  211978 перегляди
Знищено пункт управління однієї з армій рф - радник голови МВС

Знищено пункт управління однієї з армій рф - радник голови МВС

19 червня 2022, 12:58  •  411220 перегляди
Між лівим та правим берегами Києва з 20 червня можна буде їздити п'ятьма мостами

Між лівим та правим берегами Києва з 20 червня можна буде їздити п'ятьма мостами

19 червня 2022, 12:53  •  205633 перегляди
До Дня батька показали нове фото принца Вільяма

До Дня батька показали нове фото принца Вільяма

19 червня 2022, 12:47  •  163358 перегляди
"медведєв сьогодні - клоун" - голова Мюнхенської конференції

"медведєв сьогодні - клоун" - голова Мюнхенської конференції

19 червня 2022, 12:36  •  242057 перегляди
Парламент скасував військовий збір для українських захисників

Парламент скасував військовий збір для українських захисників

19 червня 2022, 12:23  •  177996 перегляди
В Україні за кілька днів стане менш спекотно - синоптики

В Україні за кілька днів стане менш спекотно - синоптики

19 червня 2022, 12:12  •  161366 перегляди

Папа Франциск звернувся до прочан: запитуймо себе, що я роблю для України?

Наприкінці недільної зустрічі з прочанами Папа Римський Франциск звернувся із заохоченням замислитися над тим, що кожен робить для допомоги українцям, які страждають від війни. Про це УНН повідомляє з посиланням на Vatican news.

Суспільство • 19 червня 2022, 13:35  •  201410 перегляди
Папа Франциск звернувся до прочан: запитуймо себе, що я роблю для України?

Росія призупинила відвантаження казахстанської нафти, а Казахстан – транзит російського вугілля

Росія призупинила відвантаження казахстанської нафти з порту Новоросійська, а Казахстан заблокував транзит російського вугілля. Про це повідомляють росЗМІ, передає УНН.

Новини Світу • 19 червня 2022, 13:26  •  622004 перегляди
Росія призупинила відвантаження казахстанської нафти, а Казахстан – транзит російського вугілля

Найбільше військ рф наразі зосереджено в районі Сєвєродонецьку, Ізюму та Попасної – експерт

Найбільша кількість військ рф наразі зосереджена в районі Сєвєродонецьку, Ізюму та Попасної. Про це в коментарі УНН розповів військовий експерт Сергій Згурець.

Війна • 19 червня 2022, 13:16  •  261344 перегляди
Найбільше військ рф наразі зосереджено в районі Сєвєродонецьку, Ізюму та Попасної – експерт

Microsoft заборонила завантажувати Windows 11 та 10 з рф - росЗМІ

Корпорація Microsoft заборонила користувачам із росії встановлювати Windows 11 та 10 з офіційного сайту, пишуть росЗМІ, інформує УНН.

Новини Світу • 19 червня 2022, 13:08  •  211978 перегляди
Microsoft заборонила завантажувати Windows 11 та 10 з рф - росЗМІ

Знищено пункт управління однієї з армій рф - радник голови МВС

Напередодні було знищено командно-розвідувальний пункт 20-ї армії рф. Про це повідомив радник голови МВС Віктор Андрусів, передає УНН.

Суспільство • 19 червня 2022, 12:58  •  411220 перегляди
Знищено пункт управління однієї з армій рф - радник голови МВС

Між лівим та правим берегами Києва з 20 червня можна буде їздити п'ятьма мостами

Для автосполучення між лівим та правим берегами столиці з понеділка, 20 червня, працюватимуть Дарницький, Північний, Південний, міст Метро та Патона, повідомив мер столиці Віталій Кличко, пише УНН.

Суспільство • 19 червня 2022, 12:53  •  205633 перегляди
Між лівим та правим берегами Києва з 20 червня можна буде їздити п'ятьма мостами

До Дня батька показали нове фото принца Вільяма

Фотографія герцога Кембриджського, що усміхається, зі своїми дітьми на сімейному святі в Йорданії, була оприлюднена на честь святкування Дня батька, інформує УНН.

Новини Світу • 19 червня 2022, 12:47  •  163358 перегляди
До Дня батька показали нове фото принца Вільяма

"медведєв сьогодні - клоун" - голова Мюнхенської конференції

Новий голова Мюнхенської конференції з безпеки Крістоф Гойсген назвав колишнього президента рф дмитра медведєва клоуном, повідомляє Bild, пише УНН.

Новини Світу • 19 червня 2022, 12:36  •  242057 перегляди
"медведєв сьогодні - клоун" - голова Мюнхенської конференції

Парламент скасував військовий збір для українських захисників

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7432, що передбачає звільнення від військового збору українських військовослужбовців. Про це повідомила народна депутатка від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк, передає УНН.

Суспільство • 19 червня 2022, 12:23  •  177996 перегляди
Парламент скасував військовий збір для українських захисників

В Україні за кілька днів стане менш спекотно - синоптики

В Україні наступного тижня знову очікуються дощі та зниження температури нижче 30-градусної позначки, повідомили УНН в Укргідрометцентрі.

Суспільство • 19 червня 2022, 12:12  •  161366 перегляди
В Україні за кілька днів стане менш спекотно - синоптики