Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
30060

Учасники додаткової сесії мультипредметного тесту сьогодні отримають дані для входу на інформаційну сторінку

КИЇВ. 25 червня. УНН. Учасники додаткової сесії національного мультипредметного тесту сьогодні можуть дізнатися дані для входу на інформаційну сторінку. Про це у своєму Телеграм повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, передає УНН.

Цитата

“Це важливий канал комунікації з Українським центром оцінювання якості освіти. Саме тут із 8 до 18 липня учасникам потрібно підтвердити участь у додатковій сесії НМТ і вибрати із запропонованого переліку населений пункт, а вже протягом 1–10 серпня надати остаточну інформацію про бажання скласти тестування в обраному місці”, – пояснив він.

Він додав, що для успішної реєстрації в додатковий період, окрім створення реєстраційної картки, потрібно обов’язково надіслати комплект документів до регіонального центру.

Учасники, які до 27 червня не надішлють комплектів реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні, на жаль, не матимуть змоги взяти участь у НМТ.

Доповнення

Майже 230 тисяч українських абітурієнтів складатимуть національний мультипредметний тест: понад 201 тисяч осіб в Україні і майже 28 тисяч за кордоном.

Джерело: УНН
Теги: освіта, ЗНО
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram