Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
19830

Лідери G7 розглядають можливість обмеження цін на нафту та газ з рф - Bloomberg

Лідери G7 розглядають можливість обмеження цін на нафту та газ з рф - Bloomberg

КИЇВ. 28 червня. УНН. Лідери країн "Групи семи" (G7) планують доручити міністрам вивчити питання щодо встановлення обмеження ціни на російський газ, а також мають намір оголосити про зусилля щодо обмеження цін на нафту з рф. Про це інформує УНН з посиланням на Bloomberg.

Деталі

Очікується, що про рішення щодо російського газу офіційно оголосять у вівторок після завершення триденного саміту G7 у Німеччині. 

Ці кроки є частиною ширших дискусій про те, як зменшити прибуток росії від експорту енергоносіїв. Для таких країн Європейського Союзу, як Італія, обмеження імпорту російського газу є важливим питанням, оскільки вони покладаються на поставки від москви.

Лідери ЄС також просили Єврокомісію вивчити обмеження на імпорт газу з рф. Однак деякі країни залишаються скептично налаштованими, стверджуючи, що це спотворює ринки. Інші побоюються, що росія може відповісти ще більшим скороченням поставок.

Яким буде механізм обмеження цін на газ з рф, поки не повідомляють. Bloomberg зазначає, що переговори триватимуть до ночі. Окрім того, лідери G7 обговорюють обмеження ціни на нафту, і, як очікується, згадають про механізм в остаточному комюніке.

Так, планують заборонити страхування морських перевезень нафти з росії, якщо її вартість буде перевищувати узгоджену верхню межу. Учасники переговорів, особливо з США та Італії, шукають систему, яка обмежує потік грошей до москви, водночас залишаючи нафту доступною великим покупцям, таким як Китай та Індія, щоб уникнути інфляції.

Раніше

Лідери країн G7 скоординують зусилля для надання допомоги Україні із використанням заморожених активів рф.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram