Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Навіть дитячі казки: російські окупанти на Харківщині хочуть знищити українські книжки

Навіть дитячі казки: російські окупанти на Харківщині хочуть знищити українські книжки

25 липня 2022, 21:00  •  124733 перегляди
У Польщі на міжнародному турнірі з боротьби Україна здобула 18 нагород

У Польщі на міжнародному турнірі з боротьби Україна здобула 18 нагород

25 липня 2022, 20:46  •  165643 перегляди
Україна отримає дрони Phoenix Ghost від США

Україна отримає дрони Phoenix Ghost від США

25 липня 2022, 20:20  •  139727 перегляди
Міноборони білорусі планує закупити тисячу мішків для тіл – ЗМІ

Міноборони білорусі планує закупити тисячу мішків для тіл – ЗМІ

25 липня 2022, 19:49  •  125624 перегляди
У Запорізькій області працювало важке артилерійське озброєння ворога - секретар міськради

У Запорізькій області працювало важке артилерійське озброєння ворога - секретар міськради

25 липня 2022, 19:34  •  254516 перегляди
Російські загарбники обстріляли Сумську область

Російські загарбники обстріляли Сумську область

25 липня 2022, 18:54  •  153653 перегляди
Туреччина: угода щодо експорту зерна може призвести до припинення вогню між росією та Україною

Туреччина: угода щодо експорту зерна може призвести до припинення вогню між росією та Україною

25 липня 2022, 18:41  •  296367 перегляди
"Газпром" без попередження підвищив тиск на газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород"

"Газпром" без попередження підвищив тиск на газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород"

25 липня 2022, 18:31  •  180815 перегляди
Близько 1700 людей у Франції заразилися мавпячою віспою – міністр

Близько 1700 людей у Франції заразилися мавпячою віспою – міністр

25 липня 2022, 18:28  •  152224 перегляди
Борис Джонсон: я не хочу йти у відставку і залишусь, якщо мене підтримають консерватори – The Telegraph

Борис Джонсон: я не хочу йти у відставку і залишусь, якщо мене підтримають консерватори – The Telegraph

25 липня 2022, 18:20  •  308031 перегляди

Навіть дитячі казки: російські окупанти на Харківщині хочуть знищити українські книжки

На тимчасово окупованих територіях Харківської області російські загарбники готуються знищити всі українські книжки. Про це повідомляє пресслужба Борівської громади, передає УНН.

Кримінал та НП • 25 липня 2022, 21:00  •  124733 перегляди
Навіть дитячі казки: російські окупанти на Харківщині хочуть знищити українські книжки

У Польщі на міжнародному турнірі з боротьби Україна здобула 18 нагород

У Варшаві пройшов турнір з боротьби Poland Open. Чоловіча збірна стала першою в загальнокомандному заліку, жіноча - другою, пише УНН.

Спорт • 25 липня 2022, 20:46  •  165643 перегляди
У Польщі на міжнародному турнірі з боротьби Україна здобула 18 нагород

Україна отримає дрони Phoenix Ghost від США

Українські захисники отримають нові дрони-камікадзе Phoenix Ghost від США. Їх характеристики залишаються в секреті. Про це інформує УНН з посиланням на Міноборони США.

Суспільство • 25 липня 2022, 20:20  •  139727 перегляди
Україна отримає дрони Phoenix Ghost від США

Міноборони білорусі планує закупити тисячу мішків для тіл – ЗМІ

Міністерство оборони білорусі проводить вивчення цінових пропозицій щодо закупівлі пакетів для транспортування тіл померлих, йдеться про мішки у кількості 1000 штук. Зазначається, що відповідний запит надіслало міноборони білорусі кільком організаціям. Про це повідомляє білоруське ЗМІ, передає УНН.

Суспільство • 25 липня 2022, 19:49  •  125624 перегляди
Міноборони білорусі планує закупити тисячу мішків для тіл – ЗМІ

У Запорізькій області працювало важке артилерійське озброєння ворога - секретар міськради

Обстрілів Запоріжжя або прильотів у місто не зафіксовано, гучні звуки долинали з області. Про це повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв, пише УНН.

Війна • 25 липня 2022, 19:34  •  254516 перегляди
У Запорізькій області працювало важке артилерійське озброєння ворога - секретар міськради

Російські загарбники обстріляли Сумську область

Російські окупанти обстріляли п'ять громад Сумської області. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, інформує УНН.

Війна • 25 липня 2022, 18:54  •  153653 перегляди
Російські загарбники обстріляли Сумську область

Туреччина: угода щодо експорту зерна може призвести до припинення вогню між росією та Україною

Угода щодо експорту зерна може призвести до поновлення переговорів про припинення вогню між росією та Україною, заявив у понеділок офіційний представник президента Туреччини Ібрагім Калин, передає УНН.

Війна • 25 липня 2022, 18:41  •  296367 перегляди
Туреччина: угода щодо експорту зерна може призвести до припинення вогню між росією та Україною

"Газпром" без попередження підвищив тиск на газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород"

В ГТС України зафіксували різкий ріст тиску на магістральному газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород" на ділянці держкордону рф - Україна. Зміна тиску відбулась без попередження зі сторони ПАТ "Газпром". Про це інформує УНН з посиланням на ГТС України.

Суспільство • 25 липня 2022, 18:31  •  180815 перегляди
"Газпром" без попередження підвищив тиск на газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород"

Близько 1700 людей у Франції заразилися мавпячою віспою – міністр

Близько 1700 людей заразилися мавпячою віспою у Франції, заявив у понеділок міністр охорони здоров'я Франції Франсуа Браун. Про це пише УНН з посиланням на BFM TV.

Новини Світу • 25 липня 2022, 18:28  •  152224 перегляди
Близько 1700 людей у Франції заразилися мавпячою віспою – міністр

Борис Джонсон: я не хочу йти у відставку і залишусь, якщо мене підтримають консерватори – The Telegraph

Борис Джонсон у розмові з колишнім казначеєм Пітером Круддасом заявив, що він не хоче йти у відставку з посади прем'єр-міністра Великої Британії і хотів би "стерти" свій відхід, повідомила The Telegraph, передає УНН.

Новини Світу • 25 липня 2022, 18:20  •  308031 перегляди
Борис Джонсон: я не хочу йти у відставку і залишусь, якщо мене підтримають консерватори – The Telegraph