Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
36435

Аграрії закликали Раду підтримати законопроект про вдосконалення процедур приватизації держпідприємств

Аграрії закликали Раду підтримати законопроект про вдосконалення процедур приватизації держпідприємств

КИЇВ. 27 липня. УНН. Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” закликала парламентарів ухвалити в другому читанні законопроект № 7451, який вносить деякі зміни стосовно вдосконалення процедур приватизації державних підприємств. Про це повідомили у пресслужбі Асоціації, передає УНН.

Цитата

“Наразі українським аграріям терміново потрібен доступ до інфраструктури зберігання та переробки зернових, яку можуть забезпечити об’єкти державних підприємств – комбінати хлібопродуктів та спиртзаводи. Цей законопроект розблоковує процес приватизації і дозволяє підприємцям запустити нові виробництва та гарантувати продовольчу безпеку держави в найближчій перспективі. Зокрема прийняття законопроекту надасть можливість розблокувати приватизацію нині непрацюючих державних підприємств – 7 комбінатів хлібопродуктів та 31 спиртзавод”, - йдеться у повідомленні.

Також в Асоціації зазначили, що відновлення роботи таких підприємств та їх модернізація з боку приватних інвесторів дозволить використати наявний потенціал для вирішення проблем зберігання зерна та його переробки, у тому числі можливості виробництва біоетанолу, а також створити нові робочі місця.

Нагадаємо

Українські аграрії зібрали 6,5 млн тонн нового врожаю. Загалом цьогоріч урожай зернових та олійних культур очікується на рівні 65-70 мільйонів тонн, що становить близько 70% від показника 2020/21 років. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram