Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
ISW: вибухи під Джанкоєм порушать постачання загарбників у Запорізькій області

ISW: вибухи під Джанкоєм порушать постачання загарбників у Запорізькій області

17 серпня 2022, 02:57  •  203722 перегляди
Велогонщиця Старікова здобула "бронзу" у кейрині

Велогонщиця Старікова здобула "бронзу" у кейрині

17 серпня 2022, 02:38  •  99843 перегляди
Інститут вивчення війни: плани рф щодо України залишаються незмінними

Інститут вивчення війни: плани рф щодо України залишаються незмінними

17 серпня 2022, 02:28  •  384199 перегляди
Маск заявив, що хоче купити "Манчестер Юнайтед"

Маск заявив, що хоче купити "Манчестер Юнайтед"

17 серпня 2022, 02:15  •  174958 перегляди
Окупанти обстріляли Одещину

Окупанти обстріляли Одещину

17 серпня 2022, 01:32  •  170439 перегляди
Туреччина нанесла авіаудар по Сирії: повідомляється про щонайменше 11 загиблих

Туреччина нанесла авіаудар по Сирії: повідомляється про щонайменше 11 загиблих

17 серпня 2022, 00:37  •  198957 перегляди
"Укрзалізниця" призначила евакуаційний потяг на 17 серпня

"Укрзалізниця" призначила евакуаційний потяг на 17 серпня

17 серпня 2022, 00:26  •  110862 перегляди
Саакашвілі: я хочу свободи для України і хочу безпосередньо брати участь у боротьбі

Саакашвілі: я хочу свободи для України і хочу безпосередньо брати участь у боротьбі

17 серпня 2022, 00:20  •  296300 перегляди
У застосунку "Київ Цифровий" тепер можна голосувати за електронні петиції

У застосунку "Київ Цифровий" тепер можна голосувати за електронні петиції

17 серпня 2022, 00:07  •  162627 перегляди
ЦПД при РНБО: у мережі поширюється фейковий лист нібито від імені міністра закордонних справ України

ЦПД при РНБО: у мережі поширюється фейковий лист нібито від імені міністра закордонних справ України

16 серпня 2022, 23:50  •  133663 перегляди

ISW: вибухи під Джанкоєм порушать постачання загарбників у Запорізькій області

Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що вибухи на російському складі боєприпасів і трансформаторної підстанції в Джанкойському районі (Крим) серйозно порушили постачання армії рф на материковій частині України, передає УНН.

Війна • 17 серпня 2022, 02:57  •  203722 перегляди
ISW: вибухи під Джанкоєм порушать постачання загарбників у Запорізькій області

Велогонщиця Старікова здобула "бронзу" у кейрині

Велогонщиця Олена Старікова завершила виступ на Мультиспортивному чемпіонаті Європи в Мюнхені другою нагородою, передає УНН.

Спорт • 17 серпня 2022, 02:38  •  99843 перегляди
Велогонщиця Старікова здобула "бронзу" у кейрині

Інститут вивчення війни: плани рф щодо України залишаються незмінними

Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що мета рф залишається незмінною: домогтися зміни режиму в Києві та взяти контроль над більшою частиною України, водночас кремль намагається спотворити свої справжні цілі, передає УНН.

Війна • 17 серпня 2022, 02:28  •  384199 перегляди
Інститут вивчення війни: плани рф щодо України залишаються незмінними

Маск заявив, що хоче купити "Манчестер Юнайтед"

Мільярдер Ілон Маск заявив, що збирається купити один з найтитулованіших англійських футбольних клубів - "Манчестер Юнайтед". Про це повідомляє УНН з посиланням на Twitter Маска.

Суспільство • 17 серпня 2022, 02:15  •  174958 перегляди
Маск заявив, що хоче купити "Манчестер Юнайтед"

Окупанти обстріляли Одещину

Російські окупанти обстріляли Одеську область. Про це в Telegram повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук, інформує УНН.

Війна • 17 серпня 2022, 01:32  •  170439 перегляди
Окупанти обстріляли Одещину

Туреччина нанесла авіаудар по Сирії: повідомляється про щонайменше 11 загиблих

Внаслідок удару турецької авіації по цілях на території Сирії, загинуло щонайменше 11 осіб. Про це з посиланням на дані організації “Сирійська обсерваторія з прав людини”, повідомляє Сіньхуа, передає УНН.

Кримінал та НП • 17 серпня 2022, 00:37  •  198957 перегляди
Туреччина нанесла авіаудар по Сирії: повідомляється про щонайменше 11 загиблих

"Укрзалізниця" призначила евакуаційний потяг на 17 серпня

Сьогодні, 17 серпня, вирушить один евакуаційний потяг. Відповідна інформація з’явилася на сайті “Укрзалізниці”, передає УНН.

Суспільство • 17 серпня 2022, 00:26  •  110862 перегляди
"Укрзалізниця" призначила евакуаційний потяг на 17 серпня

Саакашвілі: я хочу свободи для України і хочу безпосередньо брати участь у боротьбі

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі написав листа з Грузії, де зазначив, що хоче "безпосередньо брати участь у боротьбі" за свободу України, інформує УНН з посиланням на Facebook Саакашвілі.

Суспільство • 17 серпня 2022, 00:20  •  296300 перегляди
Саакашвілі: я хочу свободи для України і хочу безпосередньо брати участь у боротьбі

У застосунку "Київ Цифровий" тепер можна голосувати за електронні петиції

У додатку "Київ Цифровий" з'явилася можливість голосувати за електронні петиції. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Оленич, передає УНН.

Технології • 17 серпня 2022, 00:07  •  162627 перегляди
У застосунку "Київ Цифровий" тепер можна голосувати за електронні петиції

ЦПД при РНБО: у мережі поширюється фейковий лист нібито від імені міністра закордонних справ України

Під час аналізу інформаційного простору фахівці ЦПД виявили фейковий лист нібито від імені міністра закордонних справ України, передає УНН.

Суспільство • 16 серпня 2022, 23:50  •  133663 перегляди
ЦПД при РНБО: у мережі поширюється фейковий лист нібито від імені міністра закордонних справ України