Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
"В ім'я чого?": лукашенко заявив, що не планує напад на Україну і не хоче, аби білоруси воювали

"В ім'я чого?": лукашенко заявив, що не планує напад на Україну і не хоче, аби білоруси воювали

19 серпня 2022, 11:37  •  1995412 перегляди
В ООН назвали "зразковою" реакцію ЄС на наплив біженців з України після 24 лютого

В ООН назвали "зразковою" реакцію ЄС на наплив біженців з України після 24 лютого

19 серпня 2022, 11:29  •  113335 перегляди
"Влаштовували кібератаки проти України": у Києві викрили підпільний серверний центр російських хакерів

"Влаштовували кібератаки проти України": у Києві викрили підпільний серверний центр російських хакерів

19 серпня 2022, 11:26  •  122137 перегляди
В Укрзалізниці повідомили про затримку трьох поїздів: чому

В Укрзалізниці повідомили про затримку трьох поїздів: чому

19 серпня 2022, 11:21  •  141732 перегляди
Обов'язкова евакуація з Донеччини: виїхало вже понад 7 тисяч цивільних

Обов'язкова евакуація з Донеччини: виїхало вже понад 7 тисяч цивільних

19 серпня 2022, 11:07  •  205676 перегляди
Життя під час війни: 10 порад, як реагувати на сучасні виклики

Життя під час війни: 10 порад, як реагувати на сучасні виклики

19 серпня 2022, 11:06  •  1181444 перегляди
Генсек ООН Антоніу Гутерреш приїхав в Одесу

Генсек ООН Антоніу Гутерреш приїхав в Одесу

19 серпня 2022, 10:48  •  166238 перегляди
Виїзд українських військових за кордон на лікування: які документи потрібні

Виїзд українських військових за кордон на лікування: які документи потрібні

19 серпня 2022, 10:42  •  249257 перегляди
У Харкові встановили першу зупинку-укриття

У Харкові встановили першу зупинку-укриття

19 серпня 2022, 10:33  •  223938 перегляди
Польща приблизно утричі урізала видачу віз росіянам

Польща приблизно утричі урізала видачу віз росіянам

19 серпня 2022, 10:25  •  225319 перегляди

"В ім'я чого?": лукашенко заявив, що не планує напад на Україну і не хоче, аби білоруси воювали

Не думайте, що я тут планую якийсь напад, ось Україну бомбитимемо з території білорусі і так далі. Немає в мене жодного бажання, щоб ваші та мої діти воювали. В ім'я чого? Про це заявив білоруський диктатор олександр лукашенко, передає УНН із посиланням на Белта.

Політика • 19 серпня 2022, 11:37  •  1995412 перегляди
"В ім'я чого?": лукашенко заявив, що не планує напад на Україну і не хоче, аби білоруси воювали

В ООН назвали "зразковою" реакцію ЄС на наплив біженців з України після 24 лютого

Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді назвав реакцію Європейського Союзу на наплив біженців з України "зразковою". Він зазначив, що майже 4 мільйони українців, переважно жінки та діти, зареєструвалися у системі тимчасового захисту ЄС з початку війни близько шести місяців тому, пише УНН з посиланням на Associated Press.

Суспільство • 19 серпня 2022, 11:29  •  113335 перегляди
В ООН назвали "зразковою" реакцію ЄС на наплив біженців з України після 24 лютого

"Влаштовували кібератаки проти України": у Києві викрили підпільний серверний центр російських хакерів

Правоохоронні органи викрили у Києві підпільний серверний центр, який російські хакери використовували для кібератак проти України. Про це повідомляє Служба безпеки України, інформує УНН.

Кримінал та НП • 19 серпня 2022, 11:26  •  122137 перегляди
"Влаштовували кібератаки проти України": у Києві викрили підпільний серверний центр російських хакерів

В Укрзалізниці повідомили про затримку трьох поїздів: чому

Укрзалізниця повідомляє про затримки декількох поїздів на дільниці Огульці - Ков'яги. Орієнтовний час затримки 20-35 хвилин, передає УНН.

Суспільство • 19 серпня 2022, 11:21  •  141732 перегляди
В Укрзалізниці повідомили про затримку трьох поїздів: чому

Обов'язкова евакуація з Донеччини: виїхало вже понад 7 тисяч цивільних

З початку серпня під час обов'язкової евакуації з Донеччини виїхало понад 7 тисяч мирних громадян. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомила голова координаційного штабу з евакуації з Донецької області, віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук, передає УНН.

Війна • 19 серпня 2022, 11:07  •  205676 перегляди
Обов'язкова евакуація з Донеччини: виїхало вже понад 7 тисяч цивільних

Життя під час війни: 10 порад, як реагувати на сучасні виклики

Повномасштабна війна внесла корективи у життя кожного українця, як на особистісному рівні, так і на рівні громад. Зараз перед багатьма стоїть питання не лише виживання, а й розвитку у воєнний час. Директорка благодійного фонду “МХП-Громаді” Тетяна Волочай, експертка з розвитку громадянського почину Isar Ednannia Наталія Климова та координаторка конкурсу “Час діяти, Україно!” Анна Тарасевич дали 10 порад, як ефективно реагувати на сучасні виклики, передає УНН.

Суспільство • 19 серпня 2022, 11:06  •  1181444 перегляди
Життя під час війни: 10 порад, як реагувати на сучасні виклики

Генсек ООН Антоніу Гутерреш приїхав в Одесу

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш з офіційним візитом приїхав в Одесу. Про це повідомляє УНН із посиланням на Суспільне.

Політика • 19 серпня 2022, 10:48  •  166238 перегляди
Генсек ООН Антоніу Гутерреш приїхав в Одесу

Виїзд українських військових за кордон на лікування: які документи потрібні

Українські військові, які дістали поранення на війні з росією, мають право виїзджати за кордон на лікування. У Держприкордонслужбі повідомили, які документи потрібні для виїзду, передає УНН.

Наші за кордоном • 19 серпня 2022, 10:42  •  249257 перегляди
Виїзд українських військових за кордон на лікування: які документи потрібні

У Харкові встановили першу зупинку-укриття

У Харкові встановили перше укриття на зупинці громадського транспорту. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив мер міста Олег Терехов, інформує УНН.

Війна • 19 серпня 2022, 10:33  •  223938 перегляди
У Харкові встановили першу зупинку-укриття

Польща приблизно утричі урізала видачу віз росіянам

Польська влада змінила візову політику щодо росіян - з початку вторгнення рф в Україні громадянам росії Польща видала лише 4,5 тис. віз, тоді як за увась минулий рік було понад 31 тисяча. Таким чином, видача віз скоротилася приблизно утричі, пише УНН з посиланням на Rzeczpospolita.

Новини Світу • 19 серпня 2022, 10:25  •  225319 перегляди
Польща приблизно утричі урізала видачу віз росіянам