Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

20 жовтня 2022, 10:08  •  167281 перегляди
Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

20 жовтня 2022, 10:01  •  329507 перегляди
У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

20 жовтня 2022, 09:49  •  284886 перегляди
Українці в Польщі зможуть отримати інструкцію для ліків рідною мовою

Українці в Польщі зможуть отримати інструкцію для ліків рідною мовою

20 жовтня 2022, 09:48  •  339479 перегляди
Опалювальний сезон у Миколаєві можуть розпочати 1 листопада - мер

Опалювальний сезон у Миколаєві можуть розпочати 1 листопада - мер

20 жовтня 2022, 09:35  •  213832 перегляди
З початку осені ЗСУ звільнили 544 населені пункти Харківщини – Синєгубов

З початку осені ЗСУ звільнили 544 населені пункти Харківщини – Синєгубов

20 жовтня 2022, 09:34  •  117686 перегляди
У Херсоні окупанти збільшили кількість блокпостів – облрада

У Херсоні окупанти збільшили кількість блокпостів – облрада

20 жовтня 2022, 09:20  •  96762 перегляди
Санкції ЄС проти Ірану за поставку дронів росії мають набути чинності вже сьогодні

Санкції ЄС проти Ірану за поставку дронів росії мають набути чинності вже сьогодні

20 жовтня 2022, 09:19  •  201909 перегляди
Спецслужби рф можуть готувати теракти проти власного населення – ГУР

Спецслужби рф можуть готувати теракти проти власного населення – ГУР

20 жовтня 2022, 09:07  •  169619 перегляди
"Критично допомогло б": в Мінерего хочуть скорочення споживання електроенергії на 20%

"Критично допомогло б": в Мінерего хочуть скорочення споживання електроенергії на 20%

20 жовтня 2022, 08:59  •  177408 перегляди

Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

Повномасштабне вторгнення росії в Україну значно вплинуло на українську економіку, зокрема призвело до зростання інфляції та скорочення ВВП. Таку оцінку дав Міжнародний Валютний Фонд, передає УНН.

Економіка • 20 жовтня 2022, 10:08  •  167281 перегляди
Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

У Києві відбулося відкрите тренування для дітей з інвалідністю за участі першого чемпіона світу з дзюдо в історії України — Георгія Зантарая. Тренування офіційно запустило у Києві комплексну програму міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation «Так, я можу!», пише УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2022, 10:01  •  329507 перегляди
Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

У міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2023" візьмуть участь 37 країн. Про це повідомляє УНН із посиланням на заяву Європейського мовного союзу (EBU).

Культура • 20 жовтня 2022, 09:49  •  284886 перегляди
У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

Українці в Польщі зможуть отримати інструкцію для ліків рідною мовою

Громадяни України, які проживають в Польщі, зможуть отримати електронну брошуру з інформацією про продукт (e-PIL) для рецептурних ліків українською мовою. Даний проєкт добровільно підтримується кількома фармацевтичними компаніями для зменшення ризику зловживання ліками через незнання мови. Про це повідомляє In Poland, інформує УНН.

Наші за кордоном • 20 жовтня 2022, 09:48  •  339479 перегляди
Українці в Польщі зможуть отримати інструкцію для ліків рідною мовою

Опалювальний сезон у Миколаєві можуть розпочати 1 листопада - мер

Миколаїв, який постійно перебуває під обстрілами росіян, готовий до опалювального сезону. Як повідомив міський голова Олександр Сєнкевич під час брифінгу, опалення планують розпочати з 1 листопада, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2022, 09:35  •  213832 перегляди
Опалювальний сезон у Миколаєві можуть розпочати 1 листопада - мер

З початку осені ЗСУ звільнили 544 населені пункти Харківщини – Синєгубов

З початку осінніх контрнаступальних дій Збройні сили України звільнили від російських окупантів 544 населені пункти Харківщини. Про це на брифінгу повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає УНН.

Війна • 20 жовтня 2022, 09:34  •  117686 перегляди
З початку осені ЗСУ звільнили 544 населені пункти Харківщини – Синєгубов

У Херсоні окупанти збільшили кількість блокпостів – облрада

Окупаційна влада Херсона збільшила кількість блокпостів у місті та посилила контроль на старих. Про це в Telegram повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський, передає УНН.

Війна • 20 жовтня 2022, 09:20  •  96762 перегляди
У Херсоні окупанти збільшили кількість блокпостів – облрада

Санкції ЄС проти Ірану за поставку дронів росії мають набути чинності вже сьогодні

Санкції проти Ірану за поставку росії дронів, що завдавали ударів по Україні, набудуть чинності пізніше в четвер після офіційного опублікування, повідомили в представництві Чехії, яка головує нині в Раді ЄС, пише УНН.

Війна • 20 жовтня 2022, 09:19  •  201909 перегляди
Санкції ЄС проти Ірану за поставку дронів росії мають набути чинності вже сьогодні

Спецслужби рф можуть готувати теракти проти власного населення – ГУР

Головне управління розвідки МОУ повідомило, що російські спецслужби можуть готувати теракти проти власного населення, щоб потім звинуватити у цьому Україну, пише УНН із посиланням на пресслужбу ГУР.

Кримінал та НП • 20 жовтня 2022, 09:07  •  169619 перегляди
Спецслужби рф можуть готувати теракти проти власного населення – ГУР

"Критично допомогло б": в Мінерего хочуть скорочення споживання електроенергії на 20%

Добровільне скорочення споживання електроенергії на 20% критично допомогло б енергосистемі України, яка постраждала внаслідок ворожих ударів. Якщо добровільно не заощаджуватимуть достстньо, віялові відключення неминучі, заявив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі телемарафону, пише УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2022, 08:59  •  177408 перегляди
"Критично допомогло б": в Мінерего хочуть скорочення споживання електроенергії на 20%