Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
"Без черг та збору папірців": у додатку "Дія" розпочинають тестування нових послуг для ВПО

"Без черг та збору папірців": у додатку "Дія" розпочинають тестування нових послуг для ВПО

20 жовтня 2022, 11:07  •  253838 перегляди
Як позбутися від тяги до солодкого - розповіла дієтолог

Як позбутися від тяги до солодкого - розповіла дієтолог

20 жовтня 2022, 10:53  •  640533 перегляди
В Україні серйозно пошкоджено майже 40% інфраструктури – Міненерго

В Україні серйозно пошкоджено майже 40% інфраструктури – Міненерго

20 жовтня 2022, 10:50  •  174037 перегляди
ГУР: рф відправила на війну в Україну понад 8 тисяч "вагнерівців", більшість - колишні в'язні

ГУР: рф відправила на війну в Україну понад 8 тисяч "вагнерівців", більшість - колишні в'язні

20 жовтня 2022, 10:49  •  160322 перегляди
Зеленський офіційно схвалив санкції проти олігархів та компаній рф: хто у списку

Зеленський офіційно схвалив санкції проти олігархів та компаній рф: хто у списку

20 жовтня 2022, 10:38  •  202082 перегляди
Укренерго закликало жителів центральних областей зменшити використання електроенергії

Укренерго закликало жителів центральних областей зменшити використання електроенергії

20 жовтня 2022, 10:29  •  122239 перегляди
НБУ залишив облікову ставку на рівні 25%

НБУ залишив облікову ставку на рівні 25%

20 жовтня 2022, 10:09  •  124067 перегляди
Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

20 жовтня 2022, 10:08  •  167284 перегляди
Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

20 жовтня 2022, 10:01  •  329510 перегляди
У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

20 жовтня 2022, 09:49  •  284890 перегляди

"Без черг та збору папірців": у додатку "Дія" розпочинають тестування нових послуг для ВПО

Держаний застосунок «Дія» починає тестування нових послуг для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), яка дозволить полегшити зміну місця проживання. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, пише УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2022, 11:07  •  253838 перегляди
"Без черг та збору папірців": у додатку "Дія" розпочинають тестування нових послуг для ВПО

Як позбутися від тяги до солодкого - розповіла дієтолог

У холодну пору року найпростіший спосіб отримати гормони радості для організму – їжа, часто солодощі. Чому так відбувається і як зменшити тягу до солодкого, в коментарі УНН розповіла дієтолог Ольга Стасишина.

Здоров'я • 20 жовтня 2022, 10:53  •  640533 перегляди
Як позбутися від тяги до солодкого - розповіла дієтолог

В Україні серйозно пошкоджено майже 40% інфраструктури – Міненерго

Внаслідок ворожих ударів майже 40% загальної інфраструктури України зазнали серйозних пошкоджень. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив радник міністра з питань енергетики Олександр Харченко, передає УНН.

Кримінал та НП • 20 жовтня 2022, 10:50  •  174037 перегляди
В Україні серйозно пошкоджено майже 40% інфраструктури – Міненерго

ГУР: рф відправила на війну в Україну понад 8 тисяч "вагнерівців", більшість - колишні в'язні

Головне управляння розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ) повідомило, що понад 8000 найманців пвк «вагнера» («ліга») приймають участь у повномасштабаній війні рф. Більшість складу - колишні ув’язнені, на них припадає найбільший відсоток загиблих, інформує УНН.

Кримінал та НП • 20 жовтня 2022, 10:49  •  160322 перегляди
ГУР: рф відправила на війну в Україну понад 8 тисяч "вагнерівців", більшість - колишні в'язні

Зеленський офіційно схвалив санкції проти олігархів та компаній рф: хто у списку

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти бізнесменів та компаній рф. Відповідні укази №726 та №727 від 19 жовтня оприлюднено на сайті Президента, пише УНН.

Політика • 20 жовтня 2022, 10:38  •  202082 перегляди
Зеленський офіційно схвалив санкції проти олігархів та компаній рф: хто у списку

Укренерго закликало жителів центральних областей зменшити використання електроенергії

Укренерго закликало жителів Києва, Київської, Чернігівської, Черкаської і Житомирської областей терміново зменшити використання електроенергії. Про це повідомляє УНН із посиланням на Facebook компанії.

Суспільство • 20 жовтня 2022, 10:29  •  122239 перегляди
Укренерго закликало жителів центральних областей зменшити використання електроенергії

НБУ залишив облікову ставку на рівні 25%

Національний банк України повідомив, що залишає облікову ставку без змін - на рівні 25%, пише УНН.

Економіка • 20 жовтня 2022, 10:09  •  124067 перегляди
НБУ залишив облікову ставку на рівні 25%

Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

Повномасштабне вторгнення росії в Україну значно вплинуло на українську економіку, зокрема призвело до зростання інфляції та скорочення ВВП. Таку оцінку дав Міжнародний Валютний Фонд, передає УНН.

Економіка • 20 жовтня 2022, 10:08  •  167284 перегляди
Скорочення ВВП і зростання інфляції: МВФ оцінив вплив вторгнення росії на українську економіку

Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

У Києві відбулося відкрите тренування для дітей з інвалідністю за участі першого чемпіона світу з дзюдо в історії України — Георгія Зантарая. Тренування офіційно запустило у Києві комплексну програму міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation «Так, я можу!», пише УНН.

Суспільство • 20 жовтня 2022, 10:01  •  329510 перегляди
Дзюдо без бар’єрів: Георгій Зантарая провів відкрите тренування в межах програми "Так, я можу!" для дітей з інвалідністю

У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн

У міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2023" візьмуть участь 37 країн. Про це повідомляє УНН із посиланням на заяву Європейського мовного союзу (EBU).

Культура • 20 жовтня 2022, 09:49  •  284890 перегляди
У Євробаченні-2023 візьмуть участь 37 країн