Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 25 червня 2019 11:27
10485

В.Сівкович розповів про стратегію розвитку української армії

Підсумком оборонного огляду має стати стратегія розвитку української армії. Про це віце-прем’єр-міністр України з силових питань наголосив на засіданні Міжвідомчої комісії з питань проведення оборонного огляду, повідомили ІМК у прес-службі урядовця.

 

За словами віце-прем’єр-міністра, робота з підготовки оборонного огляду України ведеться уже два роки, але в такому розширеному складі Комісія зібралася вперше. За його словами, під час підготовки подібного документа військові мають обов’язково врахувати нові засади зовнішньої політики України, за якими Україна набуває позаблокового статусу. Це передбачає принципово нових підходів до оборонного планування, зокрема перегляд підходів до застосування Збройних сил, їх структури, чисельності, комплектування, системи забезпечення та підготовки, а відповідно – внесення змін до ключових витратних статей оборонного бюджету.

Володимир Сівкович наголосив, що до підготовки оборонного огляду має активніше долучатися МЗС, оскільки останнє має отримати від держави чіткі та зрозумілі завдання щодо вбезпечення України від зовнішніх загроз.

 


 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...