Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 27 червня 2019 15:09
Новини: Політика
12870

Призначено нового керівника "Київенергохолдингу"

Збори акціонерів АТ «Київенергохолдинг», у якому територіальна громада володіє 61% акцій, відбулися. Новим керівником підприємства призначено Євгена Фоменка, головою наглядової ради обрано Єгора Русина – в.о. начальника ГУ комунальної власності. Про це ІМК повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

За словами заступника голови КМДА Олександра Пузанова, столична влада продовжує комплекс заходів щодо поновлення прав міста на участь в управлінні господарськими товариствами, учасниками яких виступає Київська міська рада.
За повідомленням прес-служби, останніми роками управління корпоративними правами здійснювалося вкрай неефективно – володіючи контрольними пакетами акцій стратегічно важливих для міста підприємств, київська влада фактично не впливала на їх господарську діяльність, не була представлена належним чином у органах управління, не контролювала напрями їх фінансових потоків, майнових питань. Така бездіяльність влади створила ідеальні передумови для зловживань з комунальним майном.
Наразі вдалося зупинити безконтрольне розпорядження нерухомістю, виключити можливість несанкціонованого розпорядження акціями, поновити права міста на управління підприємствами, якими володіє територіальна громада Києва. Досягти цього вдалося завдяки ефективній кадровій політиці в ГУ комунальної власності та встановленню дієвого контролю за процесом управління об’єктами права комунальної власності.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...