Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Зеленський прибув до США для зустрічі з Байденом – ЗМІ

Зеленський прибув до США для зустрічі з Байденом – ЗМІ

21 грудня 2022, 15:07  •  362889 перегляди
США виділяють 1 млрд доларів додаткової допомоги на оборонні потреби України - Білий дім

США виділяють 1 млрд доларів додаткової допомоги на оборонні потреби України - Білий дім

21 грудня 2022, 15:04  •  516305 перегляди
Відсьогодні «Пункт Незламності» на території Київського КПК в Обухові працює 24/7

Відсьогодні «Пункт Незламності» на території Київського КПК в Обухові працює 24/7

21 грудня 2022, 14:25  •  463222 перегляди
Дефіцит електроенергії в Києві становить 60-65% – Центр дослідження енергетики

Дефіцит електроенергії в Києві становить 60-65% – Центр дослідження енергетики

21 грудня 2022, 14:23  •  447089 перегляди
Курс на Захід: в IBOX BANK заявили про плани масштабування на 2023 рік

Курс на Захід: в IBOX BANK заявили про плани масштабування на 2023 рік

21 грудня 2022, 14:14  •  980398 перегляди
Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану

Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану

21 грудня 2022, 14:12  •  483204 перегляди
«Так, я можу!»: Талановиті у спорті діти з інвалідністю отримали стипендії від Parimatch Foundation

«Так, я можу!»: Талановиті у спорті діти з інвалідністю отримали стипендії від Parimatch Foundation

21 грудня 2022, 13:58  •  345811 перегляди
На Дніпропетровщині повернули графіки відключень світла: в ОВА розповіли деталі

На Дніпропетровщині повернули графіки відключень світла: в ОВА розповіли деталі

21 грудня 2022, 13:58  •  315238 перегляди
Байден запросив Зеленського до Вашингтона, оскільки війна рф проти України переходить у "нову фазу" - Білий дім

Байден запросив Зеленського до Вашингтона, оскільки війна рф проти України переходить у "нову фазу" - Білий дім

21 грудня 2022, 13:50  •  712877 перегляди
Пролетів 62 метри над поверхнею Марса: у NASA розповіли подробиці нового рейсу гелікоптера Ingenuity Mars

Пролетів 62 метри над поверхнею Марса: у NASA розповіли подробиці нового рейсу гелікоптера Ingenuity Mars

21 грудня 2022, 13:46  •  893128 перегляди

Зеленський прибув до США для зустрічі з Байденом – ЗМІ

Президент Володимир Зеленський прибув до США для зустрічі з американським лідером Джо Байденом. Про це УНН повідомляє з посиланням на The Guardian.

Політика • 21 грудня 2022, 15:07  •  362889 перегляди
Зеленський прибув до США для зустрічі з Байденом – ЗМІ

США виділяють 1 млрд доларів додаткової допомоги на оборонні потреби України - Білий дім

США виділяють до 1 мільярда доларів додаткової допомоги на оборонні потреби України. Про це повідомили в Білому домі, передає УНН.

Економіка • 21 грудня 2022, 15:04  •  516305 перегляди
США виділяють 1 млрд доларів додаткової допомоги на оборонні потреби України - Білий дім

Відсьогодні «Пункт Незламності» на території Київського КПК в Обухові працює 24/7

Власник Київського КПК, австрійська компанія Pulp Mill Holding GmbH, вирішила збільшити часи роботи “Пункту Незламності” на території комбінату: відтепер він працює цілодобово. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомив заступник директора Pulp Mill Holding GmbH Іво Валчев.

Суспільство • 21 грудня 2022, 14:25  •  463222 перегляди
Відсьогодні «Пункт Незламності» на території Київського КПК в Обухові працює 24/7

Дефіцит електроенергії в Києві становить 60-65% – Центр дослідження енергетики

Київ та область опинилися в складному становищі, пошкоджені підстанції. Реальний дефіцит електроенергії в столиці становить 60-65%. Про це сказав під час брифінгу повідомив директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко, передає УНН.

Війна • 21 грудня 2022, 14:23  •  447089 перегляди
Дефіцит електроенергії в Києві становить 60-65% – Центр дослідження енергетики

Курс на Захід: в IBOX BANK заявили про плани масштабування на 2023 рік

Український транзакційний банк IBOX BANK планує продовжувати масштабування у 2023 році. Головний фокус керівництво банку хоче зробити на відкритті нових відділень у західних регіонах України. Про це в ході відкриття VIP-відділення банку на Хрещатику заявила акціонер і Голова наглядової ради IBOX BANK Альона Шевцова.

Новини Бізнесу • 21 грудня 2022, 14:14  •  980398 перегляди
Курс на Захід: в IBOX BANK заявили про плани масштабування на 2023 рік

Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану, передає УНН.

Політика • 21 грудня 2022, 14:12  •  483204 перегляди
Зеленський підписав закон про відпустки військовим під час воєнного стану

«Так, я можу!»: Талановиті у спорті діти з інвалідністю отримали стипендії від Parimatch Foundation

У західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ відбулось вручення стипендій юним спортсменам з інвалідністю від міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation в межах програми «Так, я можу!». Програма реалізується спільно з Національним комітетом спорту інвалідів України (НКСІУ).

Суспільство • 21 грудня 2022, 13:58  •  345811 перегляди
«Так, я можу!»: Талановиті у спорті діти з інвалідністю отримали стипендії від Parimatch Foundation

На Дніпропетровщині повернули графіки відключень світла: в ОВА розповіли деталі

На Дніпропетровщині енергетикам вдалося стабілізувати енергетичну систему. Саме тому в регіоні повертають графіки відключень світла. Про це інформує УНН з посиланням на Telegram-канал голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка.

Війна • 21 грудня 2022, 13:58  •  315238 перегляди
На Дніпропетровщині повернули графіки відключень світла: в ОВА розповіли деталі

Байден запросив Зеленського до Вашингтона, оскільки війна рф проти України переходить у "нову фазу" - Білий дім

Президент США Джо Байден запросив свого українського колегу Володимира Зеленського до Вашингтона цього тижня, оскільки вирішив, що війна в Україні перейшла у «нову фазу». Про це в ефірі CNN This Morning заявив представник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, передає УНН.

Політика • 21 грудня 2022, 13:50  •  712877 перегляди
Байден запросив Зеленського до Вашингтона, оскільки війна рф проти України переходить у "нову фазу" - Білий дім

Пролетів 62 метри над поверхнею Марса: у NASA розповіли подробиці нового рейсу гелікоптера Ingenuity Mars

Гелікоптер NASA Ingenuity Mars, який супроводжує марсохід NASA Perseverance, завершив рейс №37, інформує УНН з посиланням на сторінку NASA в Twitter.

Новини Світу • 21 грудня 2022, 13:46  •  893128 перегляди
Пролетів 62 метри над поверхнею Марса: у NASA розповіли подробиці нового рейсу гелікоптера Ingenuity Mars