Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
16665

Парламентським фракціям необхідно домовитися для стабілізації в Киргизії - Ф.Кулов

Для стабілізації обстановки в Киргизії великим парламентським фракціям необхідно узгодити позиції, заявив кандидат на посаду майбутнього прем'єра країни, лідер партії "Ар-Намис" Фелікс Кулов, повідомляє РІА "Новости".


У минулу неділю в республіці пройшли вибори в Жогорку Кенеш (однопалатний парламент), які мають змінити державний устрій країни, перетворивши її з президентсько-парламентської на парламентську республіку. Дані ЦВК після опрацювання 100% протоколів виборчих комісій свідчать про те, що новий склад парламенту сформують п'ять політичних партій: "Ата-Журт" (8,88%), СДПК (8,04%), "Ар-Намис" (7, 74%), "Республіка" (7,24%) і "Ата Мекен" (5,6%).

"Переговори повинні продовжуватися до тих пір, поки ми не прийдемо до спільного знаменника. Обстановка повинна бути такою ж, як на виборах глави Ватикану. Двері повинні відкритися лише після того, як основні опоненти знайдуть спільну мову", - заявив Кулов.

На його думку, вибори, що відбулися, нагадували попередні спроби партій влади підкупити виборців і залякати опонентів.

"Але кардинально на результат голосування це не вплинуло. Мабуть, тому, що вони діяли роз'єднано, не змогли домовитися, хто з них головніший і на кого повинна була зробити основний упор державна машина. Тому ставленики тимчасового уряду не змогли вирватися вперед", - зазначив Кулов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram