Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 15 січня 2021 23:20
18150

В.Янукович відвідав відкритий урок у спортшколі

У Дніпропетровську Президент України Віктор Янукович відвідав відкритий урок у Дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву № 5. Про це ІМК повідомили у прес-службі глави держави.

Його провели з дітьми олімпійські чемпіони Олександр Волков та Арвідас Сабоніс.

У вітальному слові Президент із приємністю відзначив те, що на Дніпропетровщині є ентузіасти, які опікуються розвитком молодіжного та юнацького спорту. “І вони вклали свою душу, щоб спорт тут розвивався і у вас була можливість займатися улюбленим заняттям”, – сказав В.Янукович.

Глава держави високо оцінив рівень Дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 5, зокрема, зазначивши, що на сьогодні вона вже виховала чотирьох олімпійських чемпіонів. Глава держави побажав вихованцям школи досягнути високих спортивних результатів, наполегливості та волі до перемоги. “І бажаю, щоб вами пишалася країна”, – додав Президент.
 

Віктор Янукович подарував учням комплекти нової спортивної форми та баскетбольні м’ячі. Президент баскетбольного клубу “Дніпро” Валерій Кондратьєв вручив главі держави майку клубу з першим номером.

Символічним вкиданням м’яча у поле Віктор Янукович розпочав гру між командами вихованців спортивної школи.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram