Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
15690

Україна запропонує свої полігони миротворцям Південно-Східної Європи для навчань – М.Єжель

Україна може надати свої полігони для проведення навчань і тренувань багатонаціональним миротворчим силам Південно-Східної Європи "Seebrig". Про це повідомив міністр оборони України Михайло Єжель у перерві засідання Ради міністрів оборони Південно-Східної Європи, яке сьогодні, 12 жовтня, проходить у столиці Республіки Албанія місті Тирані, повідомили ІМК у прес-службі Міноборони.

За словами М.Єжеля, на сьогодні Україна поки що не стала активним учасником багатонаціональних миротворчих сил Південно-Східної Європи "Seebrig". "Було прагнення України щодо участі в цьому проекті, але я думаю, це питання часу", - підкреслив міністр оборони.

За словами глави вітчизняного оборонного відомства, основною причиною неучасті України в силах “Seebrig” була фінансова сторона, адже участь у цьому багатонаціональному проекті потребує бюджетних коштів, яких в України не було.

М.Єжель упевнений, що Україна може зробити свій внесок у розвиток миротворчих сил Південно-Східної Європи через інші напрямки. "Україна може надати свої полігони для проведення навчань і тренувань багатонаціональних миротворчих сил Південно-Східної Європи "Seebrig". Цю пропозицію я внесу на обговорення учасників засідання Ради міністрів оборони Південно-Східної Європи", - наголосив міністр. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram