Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
17325

Законодавчі рішення у сфері мас-медіа потребують системного підходу – В.Литвин

Законодавчі рішення у сфері мас-медіа потребують системного підходу, якому мають передувати "ретельний аналіз і серйозна розмова". Про це сказав Голова Верховної Ради Володимир Литвин під час зустрічі з представником ОБСЄ з питань свободи засобів масової інформації Дунею Міятович, повідомили ІМК у прес-службі ВР.

В.Литвин також повідомив, що найближчим часом парламент розглядатиме у другому читанні законопроект про доступ до публічної інформації, і запропонував, аби офіс представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ направив свої висновки та рекомендації до цього документа.

Щодо законопроекту про суспільне телебачення, В.Литвин висловив переконання щодо необхідності дійти консенсусу з найважливіших питань - фінансування та менеджменту. Питання щодо видатків на здійснення діяльності суспільного телебачення, сказав він, варто було б чітко зафіксувати у законі, а також окремим рядком у Державному бюджеті, зазначивши, що це має бути захищена стаття. Керівництво такого каналу, на думку спікера, має призначати опікунська рада, до складу якої ввійдуть представники громадськості та по одному - від гілок влади.

Голова Верховної Ради також заявив, що парламент "зважено підійде" до розгляду інших законодавчих актів щодо діяльності ЗМІ, зокрема, у частині регулювання Інтернет-простору, і запевнив, що ці питання розглядатимуться з урахуванням світового досвіду. Окремим напрямком діяльності парламенту В.Литвин назвав приведення вітчизняного законодавства у сфері ЗМІ до європейських стандартів, зазначивши, що Комітет з питань свободи слова та інформації, який очолює представник опозиції, матиме підтримку Верховної Ради. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram